: مسیر شما
سخنرانی سید حسن نصرالله به مناسبت سالگرد پیروزی حزب الله در جنگ با رژیم صهیونیستی…
سخنرانی سید حسن نصرالله به مناسبت سالگرد پیروزی حزب الله در جنگ با رژیم صهیونیستی (۲):

اکنون دشمن به دنبال این است که بگوید حزب الله یک گروه تروریستی است و نباید با آن مراوده کرد.

ترامپ تنها به دنبال نفت و پول منطقه است و از اوضاع داخلی لبنان و منطقه چیزی نمی‌داند.

رییس جمهور آمریکا خودش در جریان مبارزات انتخاباتی‌اش اعتراف کرد که کلینتون و اوباما داعش را به وجود آوردند اما امروز به حزب الله که با تروریسم مبارزه می‌کند برچسب تروریسم می‌زند.

حزب الله یکی از ارکان اصلی مقاومت است تا طرح اسراییلی‌ها را برای منطقه خاورمیانه نابود کند.

حزب الله همانطور که دشمن می‌گوید گروه خطرناک و نابودگری است اما قدرت نابودگری آن تنها در برابر طرح‌های آمریکا و اسراییل است.

ما امروز جنگ بزرگی را برای سالگرد پیروزی خود بر دشمن صهیونیستی برگزار کرده‌ایم. امیدواریم که کسی در داخل لبنان شریک دشمن نباشد.

ما امیدواریم کسی در داخل لبنان در دام تبلیغات دشمن علیه حزب الله نیفتد. ما به دنبال جنگ نیستیم مگر آنکه به زور ما را وارد جنگ کنند.

زمانی که اسراییل ادعا می‌کرد می‌تواند در برابر مقاومت پیروز شود، گذشته است. امروز دشمن صهیونیستی با آن همه سلاح پیشرفته حتی از کاشت یک درخت توسط یک کشاورز لبنانی هم در مرزهایش می‌ترسد و از آن به سازمان ملل شکایت می‌کند.

امروز قدرت حزب الله به اندازه‌ای است که اسراییل با جنگنده‌ها و پهپادهای خود به طور مرتب تحرکات آن را در مرزهای خود رصد می‌کند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی