4شرط اصلی کی‌روش پس از تمدید قرارداد با تیم ملی | بامداد | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | ورزشی
: مسیر شما
تیتر یک ۴شرط اصلی کی‌روش پس از تمدید قرارداد با تیم ملی

۴شرط اصلی کی‌روش پس از تمدید قرارداد با تیم ملی

بامداد| درحالی که صبح امروز چند رسانه از مذاکره کی روش با فدراسیون فوتبال کلمبیا خبر داده بودند مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد که مرد پرتغالی تا پایان جام ملت های آسیا با تیم ملی فوتبال ایران تمدید کرده است. مذاکره با کلمبیا را نشریه آس اسپانیا اعلام کرده بود.

این نشریه نوشت قرار است کی روش در لندن با مسئولان این فدراسیون به مذاکره بنشیند. بلافاصله بعد از انتشار این خبر از سوی رسانه اسپانیایی از فدراسیون خبر رسید که کی روش با تیم ملی ایران تمدید کرده است. این درحالی است که کی روش هفته گذشته بعد از آخرین نشست خود با مسئولان فدراسیون فوتبال ایران بدون این که خبری مبنی بر توافق نهایی اش با فدراسیون اعلام شود تهران را به مقصد لیسبون ترک کرده بود. کی روش در حال حاضر در لندن به سر می برد و هنوز واکنشی به تمدید قرارداد خود با فدراسیون فوتبال نداده است.
در همین حال خبرگزاری فارس ۴ شرط کی روش را برای تمدید قرارداد اعلام کرده که ظاهرا تاج هم قول داده آنها را عملی کند که این شروط به شرح ذیل است:

١- استرتژی حمایت همه جانبه از تیم ملی و پشتیبانی فدراسیون از تیم ملی
٢- تلاش فدراسیون برای برگزاری دیدارهای دوستانه و فراهم شدن امکانات بر حسب رقیبان
٣- فدراسیون تعهد کند که حقوق بازیکنان و مربیان را حداکثر بعد از ۸ روز از تاریخ اعلام شده پرداخت کند
٤- فدراسیون متعهد شود بدون هیچ مشکلی مسئله بازیکنان سرباز تیم ملی حل شود
این ۴ شرط مهمترین خواسته کی‌روش بوده ضمن آنکه کی روش شرط پنجمی هم داشته که این موضوع توسط رئیس فدراسیون فوتبال اعلام نشد.

منبع: آخرین خبر