گزارش لحظه به لحظه از نرخ ارز | بامداد | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | اقتصادی
: مسیر شما
اقتصادی گزارش لحظه به لحظه از نرخ ارز

گزارش لحظه به لحظه از نرخ ارز

بامداد| التهابات بازار ارز که در چند روز گذشته به اوج رسیده بود، دولتی ها دست به کار شدند و با تصمیم ضربتی در ساعات پایانی روز گذشته، دلار با قیمت ۴۲۰۰ تومان تک نرخی شد. امروز صبح نیز نمایندگان با برگزاری نشست علنی از نمایندگان اقتصادی دولت توضیح خواستند.

حواشی، اتفاقات، اظهارات و روند پیرامون بازار پر هیاهوی ارز را در ادامه مشاهده میکنید:

جلسه بامدادی دستگاه‌های اطلاعاتی و انتظامی برای استقرار در بازار ارز تهران
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران گفت: به دنبال تصمیم شب گذشته هیئت دولت، بامداد امروز ابلاغیه‌ای از سوی استاندار تهران صادر شد و ساعت ۷ صبح امروز جلسه‌ای با حضور نمایندگان دستگاه‌های اطلاعاتی، انتظامی، تعزیرات و پلیس آگاهی برگزار شد تا روند اجرای این ابلاغیه و سهم هریک از این دستگاه‌ها در اجرای آن مشخص شود.

تذکر تند لاریجانی به دولت
آخرین خبر/ علی لاریجانی در ادامه اعتراض پور ابراهیمی گفت: این چه وضعی است که مشاور رئیس جمهور می‌آید می‌گوید قیمت دلار باید بالاتر برود بعد رئیس دولت می‌گوید این سیاست دولت نیست، خب کنترل کنید.

پورابراهیمی: دلار باید تدریجی ۴۲۰۰ تومان می شد
تسنیم/ پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس بعد از اتمام سخنان رییس کل بانک مرکزی پشت تریبون قرار گرفت و گفت: دلار باید به تدریج به ارز تک نرخی ۴۲۰۰ تومان می رسید، در دولت صدای واحد اقتصادی وجود ندارد و بخشی از این التهابات ارزی ناشی از همین امر بود.وی از رئیس مجلس خواست تا به دولت تذکر دهد که چرا صدای واحد در تصمیم های اقتصادی وجود ندارد؛ الان مشاوران دولت از دلار بالا دفاع می کنند و بعد سیاست دولت چیز دیگری است.

التهاب شدید در جلسه مجلس/ درخواست نمایندگان برای استعفای «سیف»
آخرین خبر/ نمایندگان مجلس در آغاز جلسه علنی امروز با حضور در تریبون محل سخنرانی سیف و سردادن شعار استعفاء – استعفاء مانع از سخنرانی وی در خصوص وضعیت نوسان نرخ ارز شدند

سیف: به رهبری پیشنهاد کردیم یورو جایگزین دلار شود
ایسنا/ رئیس کل بانک مرکزی با حضور در صحن علنی به تشریح طرح دولت برای کنترل بازار ارز پرداخت و در ادامه گفت: من پیشنهادی را با رهبری مطرح کردم که یورو در مبادلات ارزی جایگزین دلار شود چرا که دلار نقشی در مبادلات خارجی ما ندارد و ایشان هم از این موضوع استقبال کردند.

انتظار مردم برای خرید ارز تک نرخی
ایرنا/ ساعت ۸:۳۲؛ در ساعات اولیه اجرای سیستم تک نرخی ارز، برخی از مردم برای خرید – صبح امروز – سه شنبه- مقابل صرافی های بانکی به انتظار نشسته اند.

منبع: آخرین خبر