کشوری که احتمالا مکان اقامت دائمی پادشاه عربستان می‌شود | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | اخبار سیاسی
: مسیر شما
سیاسی بین الملل کشوری که احتمالا مکان اقامت دائمی پادشاه عربستان می‌شود

کشوری که احتمالا مکان اقامت دائمی پادشاه عربستان می‌شود
بامداد –  رسانه‌های مراکشی از احتمال اقامت دائمی پادشاه عربستان سعودی در شهر «طنجه» خبر دادند.

به گزارش القدس العربی، در حالی که تنها ۳ هفته از بازگشت ملک سلمان از شهر طنجه مراکش می گذرد، رسانه های مراکش از احتمال بازگشت پادشاه عربستان به این شهر و اقامت دائمی وی در مراکش خبر می دهند.

پایگاه مراکشی «طنجه۲۴» در این خصوص اعلام کرد: منابع ویژه از محل اقامتی پادشاه سعودی در طنجه به پایگاه «طنجه۲۴» خبر دادند نظارت های شدیدی در محافل کادر ناظر بر امور اقامتی پادشاه عربستان از چند روز پیش و در پی احتمال بازگشت ملک سلمان به محل اقامتی خود آغاز شده است.

این پایگاه مراکشی در ادامه نوشت: منابع آگاه گفته اند آنچه احتمال بازگشت ملک سلمان به طنجه را تقویت می کند، بهبود وضعیت سلامتی او در دوره اقامت وی بود که یک ماه به طول انجامید و این مسأله سبب شد نزدیکان پادشاه عربستان به او نصیحت کنند زمان بیشتری را در مراکش بگذراند و یا بطور دائم در این کشور مستقر شود.

همچنین بسیاری از ناظران بر این باورند که بازگشت ملک سلمان از طنجه به کشورش برای مرتب ساختن امور داخلی خاندان حاکم در عربستان بوده و وی بزودی به مراکش بازخواهد گشت.

گفتنی است این اخبار در حالی منتشر می شود که گزارش ها از امکان کناره گیری پادشاه عربستان به نفع محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی از قدرت حکایت دارد.

شایان ذکر است ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه سعودی در سفر خود به مراکش در منطقه تفرجگاهی «کاپ اسپارتل» که یک منطقه گردشگری در حومه غربی شهر طنجه به حساب می آید، ساکن شده بود. این منطقه دارای مناطق ساحلی و جنگلی است.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی