پرمخاطب‌ترین نوروز امسال از نظر رییس صدا و سیما | بامداد | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | فرهنگ و هنر
: مسیر شما
فرهنگ و هنر پرمخاطب‌ترین نوروز امسال از نظر رییس صدا و سیما

پرمخاطب‌ترین نوروز امسال از نظر رییس صدا و سیما

بامداد| عبدالعلی علی عسگری اعلام کرد امسال تلویزیون یکی از پرمخاطب‌ترین نوروزهای خود را به لحاظ تعداد مخاطبان داشته‌ است.
عبدالعلی علی عسگری رییس صداوسیما در دیدار نوروزی با مدیران و کارکنان صداوسیما که در مسجد بلال سازمان و در جوار مقبره شهدای گمنام برگزار شد از عزم جدی صداوسیما برای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی خبر داد.
علی عسگری در این دیدار که پس از اقامه نماز ظهر و عصر برگزار شد، سال جدید را به همه کارکنان و همکاران صداوسیما در سراسر کشور تبریک گفت و تصریح کرد: امسال سال حمایت از کالای ایرانی است و همه ما باید در مسیر تحقق این شعار و رهنمود هوشمندانه مقام معظم رهبری که موجب افتخار و ارتقای کشور است موج‌آفرینی و فرهنگ‌سازی کنیم و بهره‌وری ملی و کیفیت کالاهای داخلی را بالا ببریم.
رییس صداوسیما با تأکید بر اینکه شعار حمایت از کالای ایرانی، شعاری بسیار حکیمانه و تأثیرگذار است، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب، کاملاً عملگرایانه موضوع حمایت از کالای ایرانی را در دستور کار قرار دادند و تحقق این شعار در گرو همدلی و هم افزایی همه توانایی‌ها و قابلیت های کشور است.
علی عسگری با بیان اینکه ملتی که توانایی تولید و ایستادن روی پای خود را دارد با سایر ملت‌ها که فاقد این توانایی‌ها هستند متفاوت است، گفت: دشمنان می‌خواستند که ما به این توانایی نرسیم اما امروز کشور در جایگاه مناسبی در حوزه تولید قرار دارد و قطعاً امسال با عملیاتی کردن شعار حمایت از کالای ایرانی می‌توانیم با سرعت بیشتری در مسیر رشد اقتصادی حرکت کنیم.
او بیان کرد: همه اذعان دارند که سال گذشته که شعار تولید و اشتغال مطرح شد، حال و هوای صداوسیما نیز تغییر کرد و به سمت حمایت از تولید و اشتغال رهنمون شد. امسال هم که شعار حمایت از کالای ایرانی مطرح شده است، همه باید در مسیر تحقق این شعارموج‌آفرینی و فرهنگ‌سازی کنیم.
علی عسگری با اشاره به استقبال گسترده مردم از برنامه‌های نوروزی تصریح کرد: به رغم فعالیت گسترده شبکه‌های ماهواره‌ای که از هر راهی برای جذب مخاطب استفاده می‌کنند به لطف خدا و تلاش همه همکاران امسال یکی از پرمخاطب ترین نوروزهای صداوسیما را به لحاظ تعداد مخاطبان داشته‌ایم. صداوسیما با همه سختی‌هایی که جذب مخاطب امروز دارد، توانست جذابیت و تنوع خوبی در برنامه ها و تولیدات ایجاد و درصد فراوانی از مردم را جذب برنامه های خود کند.
رییس صداوسیما با بیان اینکه این سازمان، سازمانی بسیار حساس و پیچیده در موضوع مدیریت افکار عمومی است، عنوان کرد: همه بخش‌های صداوسیما تلاش کردند تا با آرامش و بدون مشکل و تأخیر در تعطیلات نوروزی، برنامه‌ها را به خوبی اجرا و پخش کنند و موجب رضایت مردم و مخاطبان شوند که جا دارد از زحمات همه همکاران در معاونت‌های صدا، سیما، استان‌ها، سیاسی، برون‌مرزی، فناوری و توسعه رسانه، اداری- مالی وحوزه های ستادی و اجرایی قدردانی کنم.
او ادامه داد: مقتدرترین، قوی‌ترین و اثرگذارترین سازمان فرهنگی در نظام اسلامی سازمان صدا وسیما محسوب می‌شود و هر یک از شما که با تقوای الهی و قصد قربت، یک قدم در آن بردارید، عبادت است.
علی عسگری با تاکید بر اینکه کارکنان سازمان باید با تقویت ایمان و تقوا، در جنگ نابرابر رسانه‌ای که پیچیده‌ترین جنگ فریبکارانه و عملیات روانی دنیاست، خود را تجهیز و مقاوم کنند، گفت: کسی که در رسانه کار می‌کند باید خودسازی داشته باشد تا بتواند در مسیر رضایت پروردگارتلاش کند و در این صورت است که آثار این تلاش در شبکه‌ها و برنامه‌ها نمود پیدا می‌کند و در این رقابت و کارزار سخت می‌توانیم موفق شویم.
رییس سازمان صداوسیما در پایان اظهار امیدواری کرد: سال ۹۷ در سایه تلاش همه همکاران سال موفقیت‌های چشمگیر برای صداوسیما خواهد بود.

منبع: خبر آنلاین