پرسپولیس در راه بازگشت قدرتمندانه به دهه 1990|پایگاه خبری تحلیلی بامداد|ورزشی
: مسیر شما
تیتر سه پرسپولیس در راه بازگشت قدرتمندانه به دهه ۱۹۹۰

پرسپولیس در راه بازگشت قدرتمندانه به دهه ۱۹۹۰

بامداد/سایت رسمی فیفا در گزارشی به بازی های مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا پرداخته است.
سایت فیفا در آستانه مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به صورت مختصر مروری بر این دو بازی حساس قاره کهن داشته است. بررسی فیفا از این رو صورت گرفته که برندگان نیمه نهایی به فینال می روند و سپس برنده بازی فینال نماینده قاره آسیا در جام باشگاه های جهان خواهد بود.
در این مطلب سایت فیفا در مورد بازی نیمه نهایی غرب آسیا میان پرسپولیس ایران و السد قطر نوشته است: «غول های قطری از پرسپولیس میزبانی می کنند با این هدف که فرم قدرتمند داخل خانه خود را بعد از ۴ برد و یک تساوی ادامه دهند. یکی از بردهای خانگی قبلی آنها هم پیروزی مقابل پرسپولیس در دور گروهی بوده است؛ همین حریفی که در نیمه نهایی مقابل شان خواهد ایستاد.
تیم السد چشم به مهاجم الجزایری خود یعنی بغداد بونجاح دوخته که با ۱۲ گل، بهترین گلزن لیگ قهرمانان است. در حالی که قهرمان سیزده دوره لیگ قطر از حمایت هوادارانش در دوحه بهره می برد، در مقابل حریف ایرانی مقاوم خود بسیار محتاط خواهد بود. به ویژه اینکه پرسپولیس با حذف یک تیم قطری دیگر به نیمه نهایی رسیده است.
پرسپولیس برای دومین سال متوالی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسیده است و این یک نشانه دیگر برای بازگشت قدرتمند غول های تهران به روزهای خوب خود در دهه ۱۹۹۰ است؛ جایی که آنها لیگ داخلی را در تصرف داشتند و جام برندگان آسیا در سال ۱۹۹۱ را هم فتح کردند.
از طرفی السد تنها تیم نیمه نهایی امسال است که در ورژن جدید لیگ قهرمانان سابقه قهرمانی دارد. آنها در فینال هفت سال پیش یک برد خاطره انگیز در ضربات پنالتی مقابل چونبوک موتورز در کشور کره جنوبی به دست آوردند.»

منبع:ورزش سه


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی