واکنش دفتر آیت‌الله مکارم شیرازی به اتهامات رسانه‌های خارجی|بامداد
: مسیر شما
تیتر سه واکنش دفتر آیت‌الله مکارم شیرازی به اتهامات رسانه‌های خارجی

بامداد –  دفتر آیت‌الله مکارم شیرازی با انتشار بیانیه‌ای، نسبت به دروغ‌ها و اتهامات اخیر رسانه‌های خارجی نسبت به این مرجع تقلید واکنش نشان داد.

در متن بیانیه دفتر این مرجع تقلید آمده است:

«بسمه تعالی
اخیرا دروغ بزرگ تازه‌ای از صدای آمریکا که دشمنی آنها نسبت به اسلام و ایران و مراجع بزرگ دینی بر کسی مخفی نیست درباره آیت‌الله مکارم شیرازی پخش شده است.
آنچه بر ما مسلم شده این است که گروهی در خارج و بعضی در داخل بجای اتاق فکر، اتاق‌هایی برای جعل و تولید دروغ و تهمت باز کرده‌اند و هر روز مطلبی را که سر تا پا مجعول و کذب محض و عاری از حقیقت است درست کرده و منتشر می‌کنند. و به گمان خود می‌خواهند شخصیت ممتاز روحانی و مرجعیت و نفوذ معنوی معظم‌له را زیر سوال ببرند که بحمدالله تاکنون کوچک‌ترین توفیقی در این زمینه پیدا نکرده و نخواهند کرد.
هنگامی که از معظم‌له در این باره سوال کردیم گفتند سر تا پا کذب و عاری از حقیقت و حتی یک کلمه درست در آن نیست و سزاوار است هر روز وقت خود را برای تکذیب این دروغ‌ها تلف نکنیم.
از کسانی که نه ایمان دارند، نه وجدان و نه شرف انتظاری جز این نباید داشت.
خداوند همه را به راه راست هدایت کند.»

منبع : ایسنا


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی