نیکی هیلی:اجازه نمی دهیم نفوذ ایران جای داعش را بگیرد | بامداد | پایگاه خبری تحلیلی امداد | سیاسی ایران
: مسیر شما
سیاسی ایران نیکی هیلی:اجازه نمی دهیم نفوذ ایران جای داعش را بگیرد

نیکی هیلی:اجازه نمی دهیم نفوذ ایران جای داعش را بگیرد

بامداد\ نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل متحد مدعی شد: اجازه نمی دهیم نفوذ ایران جای داعش را بگیرد.

به گزارش شبکه الجزیره عربی، نیکی هیلی در نشست شورای امنیت برای بررسی اوضاع سوریه گفت: خشونت در سوریه کاهش یافته است اما این به معنای آن نیست که همه چیز خوب است و ما دیگر توجهی به اوضاع سوریه نداشته باشیم بلکه در کنار تلاش هایی که برای آرام سازی فضا در سوریه انجام می شود باید فرایند سیاسی را به جریان بیاندازیم و گر نه بار دیگر خشونت به سوریه باز می گردد و هرگونه پیروزی که بر داعش به دست آمده است پیروزی هایی موقتی خواهد بود و هرگونه توافقی که در آستانه به دست آمده است موفق نخواهد بود و ملت سوریه همچنان ضعیف باقی خواهند ماند.

وی در ادامه مدعی شد: تنها راه حل دائمی بحران سوریه و تنها راه توقف خشونت ها در این کشور، از طریق انتقال سیاسی قدرت به دست می آید. انتقال سیاسی قدرت اجازه نمی دهد که نفوذ ایران جای داعش یا جای نظام بشار اسد را بگیرد. اگر جنگ داخلی سوریه ادامه یابد افراد بیشتری آسیب می بینند و پیروزی هایی که ما علیه داعش به دست آوردیم خلأیی ایجاد می کند که دیگر تروریست ها از آن سوءاستفاده می کنند.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی