نظر نماینده جنجالی مجلس درباره ژن خوب | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | اخبار سیاسی
: مسیر شما
سیاسی ایران نظر نماینده جنجالی مجلس درباره ژن خوب

نظر نماینده جنجالی مجلس درباره ژن خوب

بامداد –  عضو فراکسیون امید که اظهاراتش در فضای سیاسی کشور بازتاب زیادی دارد این بار اظهارات جالبی درباره اظهارات پسر عارف داشت.

محمود صادقی عضو فراکسیون امید درباره ماجرای ژن خوب گفت: این بی سابقه نیست و قبلا تحت عنوان «آقازاده ها» مطرح بود و حالا یک تعبیری را حمید عارف به کاربرد که تبدیل شد به ژن خوب.
این موضوع فقط مربوط به اکنون نیست و از قبل از انقلاب هم بوده است. یک نوع فامیل سالاری.
اما انتظار مردم این بود که بعد از انقلاب این موارد نباشد ولی وجود دارد. متاسفانه این فامیل سالاری بین مان رسوخ کرده است.
به طور مشخص این اصطلاح و دامن زدن به آن بعد دیگری هم دارد و تقابل با مجموعه فراکسیون امید و شخص آقای عارف هم در آن نهفته است.
من نفس موضوع مطرح شدن این پدیده در فضای مجازی و انتقاد از آن را می پسندم اما اینکه فرآیندی که اصلاح طلبان برای رسیدن به مجلس دهم طی کردند طوری زیرسوال رود که اعتماد مردم به اصلاح طلبان زایل شود را بیشتر یک سوء استفاده رسانه ای از سوی رقیب می دانم که هدف آن برهم زدن رابطه بین اصلاح طلبان با پایگاه اجتماعی رای دهندگانشان است.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی