میزان درآمد دولت از هدفمندی یارانه‌ها در سال 97 | بامداد | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | اقتصادی
: مسیر شما
اقتصادی میزان درآمد دولت از هدفمندی یارانه‌ها در سال ۹۷

میزان درآمد دولت از هدفمندی یارانه‌ها در سال ۹۷ چقدر است؟

بامداد| سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه جزئیات جلسه امروز این کمیسیون را تشریح کرد.

علی اصغر یوسف‌نژاد در تشریح جلسه عصر امروز(سه‌شنبه ۲۴ بهمن) این کمیسیون، گفت: در این جلسه مواد ارجاعی از صحن علنی مجلس بررسی و ارزیابی شد.

وی با بیان اینکه یکی از تبصره‌ها ارجاعی تبصره ۱۴ مربوط به هدفمندی یارانه‌ها بود که مجددا بررسی شد، افزود: در این جلسه اعضای کمیسیون تلفیق تصویب کردند که جدول هدفمندی یارانه‌ها که پیش از این در کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ تصویب شده بود باقی بماند و یک حکم به آن اضافه می‌شود .

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: براساس ماده ۳۹ برنامه ششم، قانون هدفمندی یارانه‌ها و همچنین شفاف‌سازی منابع و مصارف ، تمامی درآمدهای هدفمندی یارانه‌ها بر اساس جدول پیوست به حساب هدفمندی یارانه‌ها نزد خزانه داری کل کشور واریز می‌شود. این منابع پس از تخصیص سازمان برنامه و بودجه هزینه شده و جابه‌جایی از سایر ردیف‌ها ممنوع است.

یوسف‌نژاد با بیان اینکه مجموع درآمدهای هدفمندی یارانه‌ها در سال ۹۷ ، ۹۸ هزار و ۸۳۴ میلیارد تومان است، تصریح کرد: از این میزان ۳۷ هزار میلیارد تومان به پرداخت یارانه نقدی و غیرنقدی خانوارها اختصاص دارد.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی