معرفی برندگان اسکار 2018 | بامداد | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | فرهنگ و هنر
: مسیر شما
تیتر یک معرفی برندگان اسکار ۲۰۱۸

معرفی برندگان اسکار ۲۰۱۸

بامداد| برگزیدگان نودمین دوره جوایز آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار معرفی شدند:

بهترین فیلم بلند
نامزدها: مرا به نامت صدا کن، تاریک‌ترین ساعت، دانکرک، برو بیرون، لیدی برد، ماجرای فانتوم، پُست، شکل آب، سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ
برنده: شکل آب

**بهترین کارگردانی
نامزدها: کریستوفر نولان (دانکرک)، جردن پیل (برو بیرون)، گرتا گرویگ (لیدی برد)، پل توماس اندرسون (ماجرای فانتوم)، گیلرمو دل‌تورو (شکل آب)
برنده: گیلرمو دل‌تورو (شکل آب)

**بهترین بازیگر نقش اول مرد
نامزدها: تیموثی شالمی (مرا به نامت صدا کن)، دنیل دی‌لوئیس (ماجرای فانتوم)، گری اُلدمن (تاریک‌ترین ساعت)، دنزل واشنگتن (رومن جی)
برنده: گری اُلدمن (تاریک‌ترین ساعت)

**بهترین بازیگر نقش اول زن
نامزدها: سلی هاوکینز (شکل آب)، فرانسس مک‌دورماند (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)، مارگت روبی (من، تانیا)، سیرشا رونان (لیدی برد)، مریل استریپ (پُست)
برنده: فرانسس مک‌دورماند (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد
نامزدها: ویلم دفو (پروژه فلوریدا)، وودی هارلستون (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)، ریچارد جنکینز (شکل آب)، کریستوفر پلامر(همه پول دنیا)، سم راکول (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)
برنده: سم راکول (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)

بهترین بازیگر نقش مکمل زن
نامزدها: مری جل بلایج (مادباند)، الیسون جنی (من تانیا)، لسلی منویل (ماجرای فانتوم)، لوری میت‌کالف (لیدی برد)، اوکتاویا اسپنسر (شکل آب)
برنده: الیسون جنی (من تانیا)

**بهترین فیلم غیرانگلیسی
نامزدها: یک زن شگفت‌انگیز (شیلی)، در جسم و روح (مجارستان)، توهین (لبنان)، بی‌عشق (روسیه)، میدان (سوئد)
برنده: یک زن شگفت‌انگیز (شیلی)

بهترین فیلم‌نامه اقتباسی
نامزدها: مرا به نامت صدا کن، هنرمند فاجعه، لوگا، بازی مالی، مادباند
برنده: جیمز ایوری برای مرا به نامت صدا کن

بهترین فیلم‌نامه اصلی
نامزدها: بیمار بزرگ، برو بیرون، لیدی برد، شکل آب، سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ
برنده: جوردن پیله برای برو بیرون

**بهترین مستند بلند
نامزدها: چهره‌ها مکان‌ها، ایکاروس، آخرین مرد در حلب، جزیره قدرتمند
برنده: ایکاروس

**بهترین انیمیشن بلند
نامزدها: بچه رئیس، کوکو، نان‌آور، فردیناند، وینسنت دوست داشتنی
برنده: کوکو

**بهترین تدوین
نامزدها: بچه راننده، دانکرک، من تانیا، شکل آب، سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ
برنده: دانکرک

بهترین موسیقی متن
نامزدها: دانکرک، ماجرای فانتوم، شکل آب، جنگ ستارگان: آخرین جدای، سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ
برنده: الکساندر دسپلا برای شکل آب

بهترین آهنگ اورجینال
نامزدها: کوکو، مرا به نامت صدا کن، بزرگترین شومن، رودخانه مایتی، ایستادن برای چیزی
برنده: انیمیشن کوکو

**بهترین فیلم‌برداری
نامزدها: دیو و دلبر، بلیدرانر ۲۰۴۹، تاریک‌ترین ساعت، دانکرک، شکل آب
برنده: راجر دیکنز برای بلیدرانر ۲۰۴۹

بهترین طراحی لباس
نامزدها: دیو و دلبر، تاریک‌ترین ساعت، دانکرک، شکل آب، ویکتوریا و عبدول، ماجرای فانتوم، نخ خیال
برنده: نخ خیال

** بهترین مستند کوتاه
نامزدها: ادیث+ادی، بهشت در خیابان ۴۰۵ ترافیک است، قهرمان زن، مهارت چاقو، توقف خودرو
برنده: بهشت در خیابان ۴۰۵ ترافیک است

**بهترین چهره‌آرایی
نامزدها: تاریک‌ترین ساعت، ویکتوریا و عبدول، شگفتی
برنده: تاریک‌ترین ساعت

**بهترین طراحی تولید
نامزدها: دیو و دلبر، بلیدرانر ۱۰۴۹، تاریک‌ترین ساعت، دانکرک، شکل آب، ویکتوریا و عبدول
برنده: شکل آب

**بهترین صداگذاری و تدوین صدا
نامزدها: بچه راننده، بلیدرانر ۲۰۴۹، دانکرک، شکل آب، جنگ ستارگان: آخرین جدای
برنده: دانکرک

**بهترین جلوه‌های ویژه بصری
نامزدها: بلیدرانر ۲۰۴۹، نگهبانان کهکشان ۲، کونگ: جزیره جمجمه، جنگ ستارگان: آخرین جدای، جنگ سیاره میمون‌ها
برنده: بلیدرانر ۲۰۴۹

**بهترین فیلم کوتاه
نامزدها: مدرسه ابتدایی دکالب، ساعت ۱۱، خواهرزاده اِمت، کودک ساکت، همه ما
برنده: کودک ساکت

**بهترین انیمیشن کوتاه
نامزدها: بسکتبال دوست‌داشتنی، گاردن پارتی، لو، فضای منفی، اشعار شورشی
برنده: بسکتبال دوست‌داشتنی

منبع: آخرین خبر


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی