مسی به عنوان برترین بازی‌ساز سال 2017 شناخته شد | بامداد | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | ورزشی
: مسیر شما
ورزشی مسی به عنوان برترین بازی‌ساز سال ۲۰۱۷ شناخته شد

مسی به عنوان برترین بازی‌ساز سال ۲۰۱۷ شناخته شد

بامداد| از سوی اداره آمار و ارقام فوتبال، ابرستاره آرژانتینی تیم فوتبال باشگاه بارسلونا به عنوان برترین بازی‌ساز سال ۲۰۱۷ شناخته شد. لیونل مسی ابرستاره بارسلونا به عنوان بهترین بازی‌ساز جهان در سال ۲۰۱۷ انتخاب شد. رقیب او کریستیانو رونالدو البته در این عرصه حتی داخل فهرست ۱۰ بازی‌ساز برتر جهان هم قرار نگرفته است.
فدراسیون آمار و ارقام فوتبال جهان که البته آمار بعضا عجیبش گاهی از سوی رسانه‌های معتبر جهان جدی گرفته نمی‌شود، در آخرین گزارش خود برترین بازی‌ساز جهان را انتخاب کرده و مسی را در صدر این جدول نشانده است.
بر همین اساس (IFFHS) که پایه و بنیان آلمانی دارد، اعلام کرده که مسی برای دومین بار پیاپی عنوان بهترین بازی‌ساز جهان در سال ۲۰۱۷ را از آن خود کرده است.
مسی البته در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ نیز در این جدول حضور داشت دو هرگز از فهرست ۱۰ بازی‌ساز برتر جهان خارج نشده است. در رتبه دوم نام تونی کروس آلمانی به چشم می‌خورد و لوکا مودریچ در رتبه سوم با نیمار شریک شده است.
آندرس اینیستا در جایگاه دهم این فهرست رویت می‌شود و کریستیانو رونالدو در رتبه یازدهم جا خوش کرده است.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی