پراید ارزان است، مردم ناچار به خرید پراید هستند | بامداد | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | مجله خودرو
: مسیر شما
مجله خودرو پراید ارزان است، مردم ناچار به خرید پراید هستند

پراید ارزان است، مردم ناچار به خرید پراید هستند

بامداد\ عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: مردم ناچار به خرید پراید هستند ، زیرا در این سال‌ها هیچ جایگزین مناسبی برای پراید به بازار عرضه نشده است.
رامین نورقلی پور عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگارصنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص مخالفت کمیسیون صنایع مجلس برای خروج پراید از خط تولید ، اظهار کرد: این کمیسیون به هیچ وجه مخالف خروج پراید از خط تولید نیست، اما تاکنون در این باره تصمیمی گرفته نشده و به نظر مشترکی نرسیده ایم.

نورقلی پور با صحبتهای مدیرعامل سایپا در خصوص منطقی بودن ادامه تولید پراید به دلیل وجود متقاضی، مخالفت کرد و گفت: وجود مشتری در بازار ، به این دلیل است که مردم ناچار به خرید این خودرو هستند، زیرا در این سال‌ها هیچ جایگزین مناسبی برای پراید به بازار عرضه نشده است.

عضو کمیسیون صنایع مجلس در پایان تاکید کرد: باید به جایی برسیم که جایگزین مناسبی به لحاظ ایمنی ، تکنولوژی و قیمت به جای خودروی پراید به بازار عرضه کنیم.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی