محرومیت یک جلسه‌ای برای کاپیتان تیم ملی|پایگاه خبری تحلیلی بامداد|ورزشی
: مسیر شما
تیتر سه محرومیت یک جلسه‌ای برای کاپیتان تیم ملی

محرومیت یک جلسه‌ای برای کاپیتان تیم ملی

بامداد/کاپیتان تیم تراکتورسازی یک جلسه از همراهی تیمش در لیگ برتر محروم شد.
مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی و تراکتورسازی که در دیدار با صنعت نفت آبادان در رقابت های جام حذفی از زمین بازی اخراج شده بود، محرومیت انضباطی را نیز تجربه خواهد کرد.
بر اساس اعلام کمیته انضباطی شجاعی بعد از اخراج از زمین به داور بازی اهانت کرده و به همین خاطر مسئولان فدراسیون فوتبال یک جلسه محرومیت را برای او در نظر گرفته اند. شجاعی همچنین با حکم کمیته انضباطی باید مبلغ ۵ میلیون تومان نیز به عنوان جریمه نقدی پرداخت کند.
این در حالی است که شجاعی به واسطه دریافت کارت قرمز در بازی با نفت آبادان از بازی سال آینده حذفی در هر تیمی که باشد، محروم است. از این رو به واسطه حکم کمیته انضباطی او دیدار آینده تراکتورسازی در هفته نهم لیگ برتر را از دست خواهد داد.
بر این اساس او در بازی روز جمعه ۲۷ مهر ماه با صنعت نفت آبادان محروم است و نمی تواند تیمش را در آن مسابقه که بازهم در آبادان برگزار می شود، همراهی کند.شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی