مازنی: طلاق سیاسی اصلاح‌طلبان و روحانی واقعیت ندارد|بامداد
: مسیر شما
سیاسی ایران مازنی: طلاق سیاسی اصلاح‌طلبان و روحانی واقعیت ندارد

بامداد –  عضو فراکسیون امید با اشاره به این که در صورت لزوم از ابزارهای نظارتی استفاده می کنیم، گفت: طلاق سیاسی روحانی و اصلاح طلبان واقعیت ندارد و شیطنت رسانه‌ای است.

حجت‌الاسلام احمد مازنی گفت: جریان اصلاحات با توجه به شرایط کشور در سال ۹۲ و با توجه به عملکرد دولت یازدهم در فضای بین الملل و حوزه داخلی در ۴ سال گذشته، در سال ۹۶ با روحانی و اصولگرایان معتدل در انتخابات ائتلاف کرد، گفت: بنا بر این تجربیات، سیاست راهبردی اصلاح طلبان از جمله فراکسیون امید مجلس حمایت از روحانی بوده که این روند به قوت خود پابرجا است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حاکم بودن مشی اصلاح طلبی در جامعه برای جریان اصلاحات در اولویت قرار دارد، افزود: یکی از شاخص های این جریان، عقلانیت و پرهیز از افراط و تفریط، تعامل با دنیا به جای جنگ و گفت وگو بین نیروهای درون نظام است که این رویکرد در دولت و در عملکرد وزرایی همچون ظریف مشاهده می شود.
وی با بیان اینکه با بررسی واقعیت های سیاسی حاکم بر جامعه ایران و نظام سیاسی به این جمع بندی رسیدیم که از کابینه پیشنهادی دولت حمایت کنیم، توضیح داد: فراکسیون امید در این راه تلاش ها و زحمات زیادی را متقبل شد و با تک تک وزرا به صورت گروهی و فردی به گفت و گوهای صریح انتقادی پرداختیم.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با بیان اینکه در کنار حمایت از دولت، فراکسیون امید قائل به انجام وظیفه نمایندگی در حیطه تحقق مطالبات مردمی است و در این زمینه بر عملکرد دولت نظارت خواهد داشت، ادامه داد: فراکسیون امید هر جا که احساس کند وزرا از مطالبات مردم فاصله گرفتند، از ابزارهای نظارتی استفاده خواهد کرد.
مازنی با اشاره به برخی اظهارنظرها پیرامون تلاش روحانی برای فاصله گرفتن از اصلاحات، گفت: تاکنون هیچ سندی از چنین رویکردی مشاهده نشده است. روحانی در عالم واقع با توجه به مجموع واقعیت های کشور حرکت اصلاحی را با مشی اعتدالی وی خود پیش برده است.

این عضو فراکسیون امید افزود: اظهارنظرها در خصوص جدایی اصلاح طلبان از روحانی، شیطنیت برخی در یک جریان خاص است، تا القا کنند که اصلاح طلبان و روحانی به یک طلاق سیاسی نزدیک شدند، درحالی که این موضوع واقعیت ندارد.

منبع : آنا


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی