ماجرای تماس تلفنی از وزارت بهداشت پیش از افشای فساد در حوزه دارو|بامداد
: مسیر شما
اقتصادی ماجرای تماس تلفنی از وزارت بهداشت پیش از افشای فساد در حوزه دارو

بامداد – احمد توکلی در نشست خبری اطلاع رسانی درباره معرفی رسانه/خبرنگاربرتر شفافیت و عدالت در پاسخ به پرسش درباره اقدامات ناکام سازمان دیدبان درمورد فساد در گمرک و حوزه بهداشت و درمان و دارو گفت: در قضیه فساد رخ داده در حوزه دارو از طرف سازمان اعلام کردیم که از طریق یک نشست خبری جزییات این فساد را اطلاع رسانی میکنیم. قبل از برگزاری نشست از طرف مشاور وزیر تماسی با ما گرفته شد تا قبل از انتشار جلسه ای با وزیر بهداشت برگزار شود.

وی افزود، ۳جلسه با وزیر بهداشت داشتیم اما در نهایت به تفاهم نرسیدیم، از قبل نیز اعلام کرده بودیم که اگر با وزارت بهداشت بر سر رسیدگی به فساد به تفاهم نرسیم موضوع را افشا خواهیم کرد. در حال حاضر جزئیات موضوع در ۳ فصل منتشر و در اختیار دادستانی قرار گرفته و اطلاعات سپاه نیز به موضوع ورود کرده است.

وی در ادامه موفقیت آمیز ترین اقدام دیدبان شفافیت را ورود به موضوع واگذاری آلومینیوم المهدی عنوان کرد و گفت: با ورود دیه بان شفایت و عدالت به واگذاری مفسده آمیز این شرکت ۴۰۰ میلیارد تومان به حساب دولت بازگشت.

منبع : تسنیم


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی