قالیباف: هرجا کار کرده‌ام در دو جریان سیاسی از بنده دلخور بودند|بامداد
: مسیر شما
تیتر چهار قالیباف: هرجا کار کرده‌ام در دو جریان سیاسی از بنده دلخور بودند

بامداد –  شهردار سابق تهران گفت: هرجا بنده کار کرده‌ام در دو جریان سیاسی اصلاح‌طلب و اصولگرا از بنده دلخور بودند.

محمدباقر قالیباف در آیین تجلیل از خدمات فرهنگی و هنری وی که عصر امروز به همت خانه هنرمندان و با حضور حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی، علی مطهری نماینده مردم تهران، غلامعلی حدادعادل رئیس فرهنگستان ادب فارسی، سردار وحید و جمعی از هنرمندان و اساتید دانشگاه و حوزه برگزار شد، اظهار کرد: هر مدیری در هر مجموعه‌ای که خدمت می‌کند طبیعتا با خطا و اشتباه همراه خواهد بود و انشاءالله خدمات ما با اخلاص بوده و توانسته باشیم گره‌ای از کار مردم باز کرده باشیم.

وی تصریح کرد: اگر کوتاهی و خطایی نیز از ما سر زده از خداوند می‌خواهم ما را ببخشد و مطمئناً همه شهروندان عزیز شهر و کشور نیز خطا و کوتاهی‌های مرا خواهند بخشید.

شهردار سابق تهران بیان کرد: در این مدت ۱۲ سال در جلسات رسمی و غیررسمی توفیق داشتم که در محضر مقام معظم رهبری باشم و همیشه ایشان با نکات ارزشمند خود بنده را هدایت و راهنمایی کرده‌اند.

قالیباف افزود: ایشان در جلسات مکررا موضوع و مطالبه جدی در کنار همه تذکراتشان را که برای هر مدیری داشتند نکته‌ای را بیان کردند، در خصوص غفلت نکردن و توجه کردن به محرومان در شهر.

وی گفت: مقام معظم رهبری بارها تاکید داشتند که هر کاری می‌توانید در راستای محرومیت‌زدایی و حمایت از محرومان انجام دهید.

شهردار سابق تهران ادامه داد: موضوع دیگری که مقام معظم رهبری در جلسات به آن تاکید داشتند، بحث فرهنگی و هنری در شهر بوده و همه ایشان را فارغ از جایگاه خودشان یک انسان هنردوست و هنرشناس بوده که این موضوع مورد نظر همه سلایق سیاسی است.

قالیباف افزود: اگر بنده در خانه هنرمندان ۱۱ سال و ۵ ماه پیش کمک‌هایی کردم این به دستور مستقیم مقام معظم رهبری بوده چرا که مقام معظم رهبری دستور ویژه‌ای را برای کمک در حوزه فرهنگی و هنری در شهر داشته‌اند.

وی ادامه داد: تمامی اقدامات انجام شده در حوزه فرهنگی و هنری و حرکت در این مسیر به دستور مقام معظم رهبری بوده و بنده امیدوارم در این مسیر موفق بوده باشم.

شهردار سابق تهران اضافه کرد: نکته دیگری که مقام معظم رهبری در جلسات به آن تاکید داشتند بحث محیط زیست، فضای سبز و همچنین جلوگیری از گسترش شهر تهران و ایجاد فضای آرام و آسایش برای شهروندان بوده است.

قالیباف افزود: در این دوره بیش از ۲ هزار هکتار از فضاهای دستگاه‌های مختلف من جمله دستگاه‌های نظامی، امنیتی و دولتی با دستور مستقیم مقام معظم رهبری در اختیار مردم شهر تهران گذاشته شد.

وی افزود: اگر خدمتی در این مسیر کرده‌ام براساس فرمایشات و راهنمایی‌های مقام معظم رهبری بوده و بنده تنها اجراکننده فرمان ایشان بوده‌ام.

شهردار سابق تهران در ادامه خطاب به مهمانان گفت: از محبت‌های یکایک شما تقدیر و تشکر می‌کنم و همه ما به محرومان و مظلومان مدیون هستیم.

قالیباف با تأکید بر اینکه ما تنها به امام و شهدا مدیون هستیم، گفت: به کسی دیگر مدیون نیستیم و تا زنده هستیم تلاش می‌کنیم برای مردم و نظام تا گره‌ای از این مردم را باز کنیم.

وی گفت: هرجا بنده کار کرده‌ام در دو جریان سیاسی اصلاح‌طلب و اصولگرا از بنده دلخور بودند.

شهردار سابق تهران اضافه کرد: دوستان اهل هنر می‌دانند که بنده هیچگاه به دنبال استفاده از چهره‌های هنری و استفاده ابزاری نبوده‌ام و بعد از هر اتفاقات سیاسی در انتخابات رفتارم تغییر پیدا نکرده است.

قالیباف در ادامه خطاب به هنرمندان، اساتید دانشگاه و حوزه گفت: شما سرمایه‌های این کشور هستید و بدون شک آبرو و اعتبار دارید و بنده به عنوان یک شهروندن در شهر زندگی خواهم کرد و چنانچه دوستان‌مان در شهرداری نیاز به کمک داشته باشند آمادگی ارائه تجربیاتم را دارم و هر کاری بخواهند انجام می‌دهم.

وی گفت: بنده نیز به عنوان یک شهروند این وظیفه بر دوش من است که از مسجد و مکان‌های فرهنگی اقدام به کمک کردن به محرومان و مستضعفان کنم و با همکاری همه مردم دل‌شکسته‌ها را دلشاد کنیم.

منبع : تسنیم