طول عمر دستگاه های اپل چندسال هست؟ | بامداد | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | علم و فناوری
: مسیر شما
علم و فناوری طول عمر دستگاه های اپل چندسال هست؟

طول عمر دستگاه های اپل چندسال هست؟

بامداد| اگر قصد دارید اطلاعات دقیق‌تری را در خصوص مدت زمانی که می‌توانید از یک دستگاه تولیدی شرکت اپل استفاده کنید یا به عبارت دیگر، مدت حیات محصولات این شرکت در اختیار داشته باشید بدنیست بدانید تحلیلگران Asymco متوسط طول عمر دستگاه‌های این شرکت را برآورد کرده‌اند.

Horacu Dedlu تحلیلگر شرکت Asymco لایف‌اسپن یا مدت زمانی را که می‌توانید پس از خرید یک دستگاه تولیدی شرکت اپل، از آن استفاده کنید برآورد کرده است. این تحقیق برمبنای تعداد دستگاه‌های فعال و مقایسه آن با تعداد دستگاه‌هایی که از برند کوپرتینویی‌ها به فروش رسیده انجام شده است. اعداد و ارقام این گزارش، از داده‌های اپل در سه ماهه اول سال مالی گذشته، استحصال شده است.

به این ترتیب وقتی تعداد دستگاه‌های فعال را از مجموع دستگاه‌های به فروش رسیده کم کنید، عدد باقی مانده، تعداد محصولاتی را نشان می‌دهد که به دوران بازنشستگی رسیده‌اند. بر اساس این گزارش، Dedlu مدعی شده مدت حیات دستگاه‌های تولیدی اپل، کمی بیش از چهار سال است. نکته قابل توجه در این گزارش آن است که مدت زمان حیات دستگاه‌های تولیدی اپل، به مرور زمان افزایش یافته است.
این تحلیلگر پیش از این مدعی شده بود از هر سه دستگاهی که اپل به فروش رسانده، همچنان دو دستگاه (بدون درنظر گرفتن محدودیت زمانی) در حالت فعال قرار دارند.

درنظر داشته باشید که در این بررسی، تمامی دستگاه‌های الکترونیکی تولید شرکت اپل شامل آیفون، آیپد، اپل واچ و کامپیوترهای مک لحاظ شده‌اند. با این تفاسیر، به نظر می‌رسد گزارش بریک‌داون یا جز به جز از هر محصول، می‌تواند جزئیات بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهد زیرا به عنوان نمونه مدت زمان حیات کامپیوترهای مک، متفاوت از اپل واچ است.

منبع: شهر سخت افزار


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی