شکایت مجری صدا و سیما از عوامل یک فیلم | بامداد | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | فرهنگ و هنر
: مسیر شما
فرهنگ و هنر شکایت مجری صدا و سیما از عوامل یک فیلم

شکایت مجری صدا و سیما از عوامل یک فیلم

بامداد| خبر شکایت مجری صدا و سیما، از عوامل یک فیلم جشنواره فیلم فجر، به دلیل ارتباط داستان با زندگی خصوصی‌ خودش و همسرش تکذیب شد.
شایعه:

 «مهدی توتونچی»، همسر سابق «نیلوفر اردلان» -کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان- و از مجریان باسابقه برنامه‌های ورزشی سازمان صداوسیما از عوامل تولید فیلم «عرق سرد» به سازمان سینمایی و خانه سینما شکایت کرد.
طبق اخبار موثق، وی پیش از آغاز جشنواره و با دیدن تیزر فیلم و ارتباط داستان با زندگی خصوصی خود و همسرش، موضوع را از طریق سازمان سینمایی پیگیری می‌کند اما با همکاری نکردن عوامل تولید فیلم «عرق سرد» و عدم دریافت مجوز از توتونچی، این فیلم راهی جشنواره فیلم فجر می‌شود.
در حال حاضر و پس از اعلام شکایت به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و ارجاع آن به سازمان سینمایی، موضوع در هیأت داوری خانه سینما در حال بررسی و پیگیری است.
این در حالی است که به نظر می‌رسد به موازات بالاگرفتن پیگیری‌های توتونچی از نهادهای مربوطه سینمایی در چند روز گذشته، عوامل اصلی تولید فیلم «عرق سرد» از جمله «سهیل بیرقی»، کارگردان و «باران کوثری»، بازیگر نقش اصلی، تلاش ویژه‌ای را در راستای رد هرگونه ارتباط داستان فیلم با زندگی مهدی توتونچی و نیلوفر اردلان ترتیب داده‌اند!
واقعیت:
در تماسی که دنیای تصویرآنلاین با این مجری تلویزیون داشت، توتونچی از این موضوع ابراز بی‌اطلاعی کرد. او افزود که هنوز موفق به تماشای فیلم نشده و اصولا تا زمانی که فیلم را به‌طور کامل نبیند هیچ اقدامی درباره آن انجام نخواهد داد. او همچنین گفت که از علاقه‌مندان جدی دنیای سینماست و به‌طور مرتب فیلم تماشا می‌کند. توتونچی در نهایت با تکذیب موضوع طرح شکایت، اضافه کرد که در روزهای باقی‌مانده تا پایان جشنواره حتما فیلم را تماشا خواهد کرد و پس از آن درباره اثر قضاوت می‌کند.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی