شرح ماجرای قتل ندای ۷ ساله از زبان پدر | بامداد | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | حوادث
: مسیر شما
حوادث ویدئو/ شرح ماجرای قتل ندای ۷ ساله از زبان پدر

شرح ماجرای قتل ندای ۷ ساله از زبان پدر

بامداد| پدر ندا علیزاده دختر ۷ ساله افغانستانی به شرح ماجرای چگونگی قتل دخترش توسط همسایه پرداخت.
صحنه قتل ندا علیزاده، دختر بچه ۷ ساله ساکن مشهد امروز در محل وقوع قتل بازسازی شد.
داوود علیزاده پدر ندا علیزاده در حاشیه بازسازی صحنه قتل دخترش اظهار داشت: دخترم را برای خرید نان به نانوایی فرستاده بودیم و پس از مدتی دیدیم به خانه بازنگشت و نگرانش شدیم. بلافاصله به جستجوی دخترم مشغول شدیم و در نهایت جسد دخترم را داخل یک کیسه پیدا کردیم که رها شده بود و دستمال کاغذی‌های متعددی نیز داخل کیسه بود که نشانگر این بود که دخترم با دستمال کاغذی خفه شده است.
پدر ندا علیزاده ادامه داد: نیروی انتظامی برای پیداکردن قاتل، خانه به خانه گشت و در نهایت به فاصله ۴۸ ساعت پس از قتل، موفق شدند قاتل را پیدا کنند و بابت این سرعت عمل از نیروی انتظامی و مقامات قضایی تشکر می‌کنیم.
وی با اشاره به اینکه قاتل دخترش همسایه خود آنها بوده است، ادامه داد: قاتل، در کوچه خودمان، میوه فروشی دارد و همان شبی که دخترم گم شده بود، سراغ دخترم را از وی نیز گرفتیم اما وی گفت که دخترم را ندیده و پس از آن نیز مغازه‌اش را تعطیل کرد و دو روز بعد مغازه را باز کرد که بلافاصله دستگیر شد.
علیزاده ادامه داد: دخترم را پنجشنبه شب به خاک سپردیم و شب بعدش، قاتلش دستگیر شد. براساس اعترافات قاتل، این اتفاق در داخل منزل قاتل رخ داده، قاتل به همه چیز اعتراف کرده و گفته به قصد آزار و اذیت این کار را کرده است. خواسته ما این است که زودتر قاتل را به سزای خود برسانند.

منبع: تسنیم