سکه از مرز 2 میلیون تومان گذشت | بامداد | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | اقتصادی
: مسیر شما
اقتصادی سکه از مرز ۲ میلیون تومان گذشت

سکه از مرز ۲ میلیون تومان گذشت

بامداد| بازار طلا و ارز که پس از تصمیم ضربتی دولت روی آرامش را به خود دیده بود، در چند روز گذشته اسیر التهابات شدید شد و تا حدی پیش رفت که سکه را بر قله ۲ میلیون تومان نشاند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز تهران؛ سکه امامی با رشد چشمگیر ۱۰۰ هزار تومانی خود را تا رقم ۲ میلیون و ۶۰ هزار تومان بالا کشاند. سکه بهار آزادی نیز از کورس عقب نماند و با افزایش ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومانی به یک میلیون و ۸۹۷ هزار و ۵۰۰ تومان رسید.
انواع سکه هم گرانی را برگزیدند بطوریکه نیم سکه با رشد ۳۹ هزار و ۵۰۰ تومانی، ربع سکه با رشد ۳۰ هزار تومانی و سکه گرمی با رشد ۵ هزار تومانی به ترتیب ۹۹۵ هزار و ۵۰۰ تومان، ۶۰۰ هزار تومان و ۳۷۵ هزار تومان معامله شدند.
طلای ۱۸ عیار نیز ۲ هزار و ۱۹۴ تومان رشد کرد و هر گرم ۱۹۰ هزار و ۶۹۵ تومان معامله شد.
در بازار ارز که پوند روند افزایش را در پیش گرفته بود و با رشد ۳۳۷ تومانی به ۸ هزار و ۶۲۶ تومان رسیده بود، یورو هم با رشد ۳۱ تومانی ۷ هزار ۳۴۵ تومان معامله شد. درهم امارات نیز هزار و ۷۴۸ تومان قیمت گذاری شد.

شایان ذکر است؛ از امروز (شنبه) و با دستور بانک مرکزی پیش فروش سکه در سررسید شش ماهه نیز بسته شده است.

منبع: آخرین خبر


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی