سلطان حاشیه خبر ازدواجش را رسما اعلام کرد | بامداد | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | فرهنگ و هنر
: مسیر شما
فرهنگ و هنر سلطان حاشیه خبر ازدواجش را رسما اعلام کرد

سلطان حاشیه خبر ازدواجش را رسما اعلام کرد

بامداد|محسن افشانی، سلطان حاشیه خبر ازدواجش را رسما اعلام کرد.
افشانی در اینستاگرامش نوشت: به کسى که از ته دل میخواستمش رسیدم… خدا رو شاکرم این اتفاق، من رو وارد مرحله جدیدى از زندگى کرد که از ته قلب خوشحالم بیشتر، از شعف خانواده م خوشحالم که آرزوى هر پدر و مادرى دیدن خوشبختى فرزندشه… با خانواده‌اى وصلت کردم که پر از مهر و محبت و ادب و انسانیت هستند و هیچ چیز مهمتر از محبت از درون و بیرونشون نیافتم… براى خوشبختى من و همسرم دعاى خیر کنید…

خبر ازدواج محسن افشانی در حالی منتشر شد که او در چند وقت اخیر حواشی زیاد داشته است و بارها به دلایل مختلف در چشم مخاطبان پر رنگ شده است که البته هیچ‌کدام به حرفه اصلی او برنمی‌گشت.
به عنوان مثال یکی از علایق عجیب افشانی گرفتن سلفی‌ در جهت‌های مختلف در ماشینش است، البته در حالت‌هایی که سانروف ماشین حتما داخل کادر باشد. عکس‌های سریالی محسن افشانی با خانم دندان پزشک معروف هم تا مدت‌ها دست به دست می‌شدند. محسن افشانی یکی از آن‌هایی بود که در مراسم اختتامیه فیلم فجر با پوششی عجیب و نامتعارف حضور پیدا کرده بودند. بادیگارد داشتن هم اتفاق جالب دیگری بود که در ابتدای کار خنده‌دار به نظر می‌آمد، اما وقتی علت را از افشانی جویا شدند، این‌طور پاسخ داد که مدتی است، چند نفر ناشناس تهدیدش می‌کنند که هرجا او را ببینند با قمه او صدمه می‌زنند.
چندی بعد هم با تعدادی از بازیگران، راهی کربلا شد و در پیاده‌روی اربعین شرکت کرد.
تابستان سال ۹۵ محسن افشانی به همراه خواهرش سمیه افشانی مهمان برنامه‌ی شیدایی شده بودند. محسن افشانی در آخرین دقایق برنامه شیدایی با بوسیدن خواهرش وارد گود حاشیه‌ شد.
سایت‌ها و کانال‌های تلگرامی عنوان همسر را جایگزین خواهر کردند و تحویل مردمی دادند که اصل برنامه را ندیده بودند.
محسن افشانی شهریور همین امسال مهمان یک برنامه‌ی تلویزیونی بود که از شبکه‌ی نسیم پخش می‌شد. باربد بابایی که در این برنامه مجری بود، بحث را به سمت علت ازدواج نکردن افشانی کشاند. محسن افشانی هم که یاد عشق قدیمی‌اش افتاده بود گریه‌اش گرفت و صادقانه تجربه‌ی تلخی که داشته را تایید کرد.
با پخش شدن کلیپ گریه محسن افشانی، خانمی که سال‌ها پیش تصاویرش به عنوان همسر افشانی پخش شده بود، ویدیویی را منتشر کرد و در آن خودش را همان عشق از دست رفته‌ی محسن افشانی معرفی کرد. این ویدیو که تنها با هدف خودنمایی و مطرح شدن تهیه شده بود واکنش و تکذیب محسن افشانی را در پی داشت. افشانی همچنین گفت که از آن خانم شکایت خواهد کرد.
حاشیه‌‌های گریه کردن روی آنتن زنده هنوز تمام نشده بود که تصویر جنجالی و بسیار عجیب برای مدت زمان خیلی کوتاهی روی استوری محسن افشانی قرار گرفت. استوری فورا پاک شده بود اما همان یکی دو دقیقه کافی بود تا آدم‌های زیادی آن تصویر را سیو کرده و منتشر کنند.
بعد از این اتفاق کامنت‌های صفحه‌ی محسن افشانی به سرعت زیاد شدند. محسن افشانی با پست تصویر دیگری در اینستاگرامش، متن عجیبی با این مضمون را ضمیمه کرد: «بالاخره که پام میرسه مملکتم! برسم، زخمی می‌کنم مسبب این حواشی رو»
این حاشیه‌ها هنوز تمام نشده بود که انتشار ویدئویی دیگر از محسن افشانی ماجرا را جنجالی‌تر کرد. با این حال او به ایران بازگشت و در مصاحبه‌ای تمام اتهامات علیه خود را رد کرد.
حضور در ترکیه و انتشار ویدیویی در کنار رابعه اسکویی از جمله آخرین شاهکارهای او بود که حالا خبر از ازدواجش داده است؛ موضوعی که می‌تواند پایانی بر حواشی او در چند ماه اخیر باشد!


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی