سایت ایران خودرو از دسترس خارج شد | بامداد | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | مجله خودرو
: مسیر شما
مجله خودرو سایت ایران خودرو از دسترس خارج شد

سایت ایران خودرو از دسترس خارج شد

بامداد| قرار بود امروز ۱۰۰ هزار خودرو در قالب طرح‌های فروش نقدی و اعتباری عرضه شوند اما از ابتدای امروز سایت این شرکت از دسترس خارج شده است.
پس از آنکه دو شرکت سایپا و ایران خودرو با کاهش عرضه به بازار به دلایل مختلف باعث شدند که قیمت خودروها تا ۵۰ درصد افزایش پیدا کند این دو شرکت تصمیم گرفتند در قالب طرح فروش عید فطر عرضه را به بازار آغاز کنند به طوری‌که مدیرکل صنایع محرکه وزارت صنعت اعلام کرد حباب قیمتی شکسته خواهد شد.

ایران خودرو در دو روز مانده به عید فطر اعلام فروش کرد اما به دلایل نامشخص اجرای این طرح را به امروز موکول کرد بنا بر اظهارات خان کرمی معاون فروش این شرکت قرار بود امروز ۱۰۰ هزار خودرو در قالب طرح های فروش نقدی و اعتباری عرضه شوند اما از ابتدای امروز سایت این شرکت از دسترس خارج شده است این در حالیست که هنوز اعلام نشده که این مشکل به دلیل هجوم مردم برای خرید خودرو صورت گرفته یا سایت دارای ایراد است.

بنا به اظهارات کارشناسان، با کاهش ارزش بیش از ۴۰ درصدی پول کشور مردم برای حفظ ارزش پول خود به سمت بازار کالاهای سرمایه‌ای از جمله خودرو روی آورده اند برای همین تقاضا در این وقت سال اینچنین افزایش داشته است.

منبع: ایلنا


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی