دستگیری 5 مرد در پرونده قتل یک زن و 3دخترش | بامداد | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | حوادث
: مسیر شما
حوادث دستگیری ۵ مرد در پرونده قتل یک زن و ۳دخترش

دستگیری ۵ مرد در پرونده قتل یک زن و ۳دخترش

بامداد| پرونده قتل فجیع یک زن وسه دخترش که در باغ فردوس کرمانشاه کشته شدند با شناسایی۷متهم و دستگیری ۵ نفر از آنها همچنان در دستور بررسی‌های تخصصی قرار دارد.

سرهنگ محمد رضا امیری- رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه- دیروز گفت: تاکنون هفت متهم شناسایی شده‌اند که پنج نفر از آنها دستگیر شده‌اند. این پرونده به‌دلیل حساسیت‌های بالا، بسرعت پیگیری شد تا اینکه دریافتیم اختلاف‌های خانوادگی علت این قتل بوده ومادروسه دخترش ازسوی بستگان‌شان کشته شده‌اند. همچنین با پیگیری‌های انجام شده تعدادی از افرادی که در این جنایت شریک بوده یا دراجرای نقشه نقش داشته‌اند دستگیر شده‌اند. درتحقیقات تخصصی مشخص شد چهار نفر به صورت مستقیم در این جنایت دست داشتند که دو نفر از آنها دستگیر شده و دو نفر دیگر متواری هستند که ردیابی‌های تخصصی برای دستگیری آنها ادامه دارد. تا زمانی هم که تمام عاملان جنایت دستگیر نشوند پرونده کامل نخواهد شد، زیرا باید اعتراف‌های متهمان متواری هم شنیده شود.صبح ۲۲ دی زن میانسال و سه دخترش برای فاتحه خوانی بر سر مزارمرد خانه-پدردختران- به آرامستان باغ فردوس کرمانشاه رفته بودند که ناگهان با شلیک گلوله افراد ناشناس کشته شدند.

تحقیقات پلیسی نشان داد مرد خانواده چندی قبل درجریان مشاجره با دامادش به‌قتل رسیده است و از آنجا که زن میانسال و دخترانش برخلاف میل برادران مقتول از خون پدرشان گذشته بودند، در نقشه‌ای هولناک هر ۴ نفر توسط خانواده پدرشان کشته شدند.

منبع: رکنا