دریافت طرح از دانشمندان ۲۵کشور در جشنواره بین المللی خوارزمی|بامداد
: مسیر شما
تیتر سه دریافت طرح از دانشمندان ۲۵کشور در جشنواره بین المللی خوارزمی

بامداد –  براساس اعلام دبیرخانه سی و یکمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی، تاکنون از دانشمندان و برجستگان علمی ۲۵ کشور خارجی به این دبیرخانه طرح ارسال شده است.
فرایندهای علمی و اجرایی سی و یکمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی با اعلام فراخوان عمومی در داخل و خارج از کشور (به چهار زبان فرانسوی، انگلیسی، آلمانی و اسپانیایی) از اردیبهشت ماه سال جاری آغاز شده است.
دبیرخانه سی و یکمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی فعالیت خود را با پذیرش و ارزیابی طرح‌های داخلی و خارجی در ۱۸ گروه تخصصی آغاز کرد که در رشته‌های برق و کامپیوتر، کشاورزی و منابع طبیعی، مکانیک، فناوری‌های شیمیایی، علوم پایه، فناوری نانو، مهندسی نرم افزارو فناوری اطلاعات، مواد، متالورژی و انرژی های نو، عمران، مکاترونیک، صنایع و مدیریت فناوری، زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، محیط زیست، هنر، معماری و شهرسازی، هوافضا، علوم پزشکی و طرح‌های برگزیده دوره‌های قبل که موفق به تجاری سازی و تولید ملی شده‌اند بود.
تاکنون از دانشمندان و برجستگان علمی ۲۵ کشور جهان در این رقابت علمی طرح دریافت شده است و پانزده نهاد علمی بین‌المللی از این دوره از جشنواره حمایت کرده‌اند.
مهلت ارایه طرح و ثبت نام الکترونیک و ارسال مدارک به سی و یکمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی تا پایان شهریورماه ۱۳۹۶ است. علاقمندان می‌توانند طرح‌های خود را در هجده گروه تخصصی و در چهار محور پژوهش‌های بنیادی، پژوهش‌های کاربردی، طرح‌های توسعه‌ای، نوآوری و ابتکار به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

منبع : مهر


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی