ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت تمدید شد | بامداد | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | اقتصادی
: مسیر شما
اقتصادی ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت تمدید شد

ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت تمدید شد

بامداد| کامران دهقانی از تصویب تمدید سه روزه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت در شورای اداری و استخدامی صنعت نفت خبر داد و گفت: بر این اساس ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت تا چهارم آذر ماه ادامه دارد.

مدیر کل آموزش، برنامه‌ریزی نیروی انسانی و تحول اداری وزارت نفت دلیل تمدید سه روزه زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت را زلزله اخیر در استان کرمانشاه و برخی از شهرهای غرب کشور عنوان کرد و افزود: از زمان آغاز ثبت نام تاکنون سعی شده تا امکان ارائه خدمات شبانه‌روزی به داوطلبان از طریق سایت آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران فراهم شود.

این مقام مسؤول همچنین در پاسخ به این پرسش مبنی بر اینکه آیا داوطلبان دارای کارشناسی ناپیوسته می‌توانند در آزمون استخدامی وزارت نفت شرکت کنند، تصریح کرد: در گروه داوطلبان شاغل در صنعت نفت محدودیتی وجود ندارد اما در گروه ممتازان ثبت نام رشته کارشناسی نا پیوسته ممنوع است.

وی همچنین در پاسخ به پرسشی مبنی بر اعمال محدودیت در انجام ویرایش اطلاعات داوطلبان در یک نوبت، اظهار کرد: اعمال چنین محدودیتی صحت ندارد و برای ویرایش اطلاعات هیچ گونه محدودیتی تعیین نشده است.

دهقانی در خصوص تعداد ثبت نام کنندگان قطعی و مجاز در سایت آزمون استخدامی وزارت نفت هم توضیح داد: تا ساعت ۲۰ دیشب تعداد داوطلبان واجد شرایطی که در سایت آزمون ثبت نام کردند به بیش از ۱۹ هزار نفر رسیده است.

معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت گزینه ای را تحت عنوان «پاسخگویی به سوالات» را در سایت آزمون استخدامی وزارت نفت به نشانی http://azmoon.nioc.ir/ راه‌اندازی کرده که داوطلبان برای طرح سوال و دریافت پاسخ می توانند بر روی لینک ذیل کلیک کنند.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی