ثبت رکورد باور نکردنی قیمت طلا | بامداد | پایگاه خبری تحیلیل بامداد | اقتصادی
: مسیر شما
اقتصادی ثبت رکورد باور نکردنی قیمت طلا

ثبت رکورد باور نکردنی قیمت طلا

بامداد| فلز خوش رنگ و لعاب زرد که با شیب ملایم در چند روز گذشته از مرز ۴۰۰ هزار تومان عبور کرده بود، پاییز را با ثبت رکوردی تازه آغاز کرد و بورس هم با درخشش تازه ۵ پله بالا پرید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز تهران؛ هر گرم طلای ۱۸ عیار با رشد ۳ هزار و ۲۳۰ تومانی از ابتدای معاملات به ۴۰۷ هزار و ۷۱۰ تومان رسید.
سکه بهار ازادی هم رخت سبز بر تن کرد و با افزایش ۴۳ هزار تومانی، ۴ میلیون و ۵۲۸ هزار تومان معامله شد و سکه بهار ازادی با رشد ۵۰ هزار تومانی، ۴ میلیون و ۲۵۱ هزار تومان قیمت خورد. نیم سکه با افزایش ۴۰ هزار تومانی، ربع سکه با رشد ۳۰ هزار تومانی و سکه گرمی با افزایش ۱۰ هزار تومانی به ترتیب ۲ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، یک میلیون و ۱۴۰ هزار تومان و ۶۵۰ هزار تومان دست به دست شدند.
بازار ارز هم صعودی شد. دلار با رشد ۲۱۰ تومانی بر قله ۱۴ هزار و ۶۰۰ تومانی تکیه زد و یورو با افزایش۱۹۱ تومانی به ۱۷ هزار و ۱۵۵ تومان رسید.

بورس دوباره غوغا کرد
شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات اولین روز پاییز با افزایش چشمگیر ۴۵۳۳ واحدی دوباره غوغا کرد و با سقف شکنی های تازه به پله ۱۶۵ هزار و ۷۲ واحدی رسید.
نماد‌های پر بیننده معاملات امروز پتروشیمی خلیج فارس، معدنی و صنعتی گل گهر و شرکت ارتباطات سیار بودند که بیشترین تاثیر را در رشد شاخص داشتند.

منبع: آخرین خبر