تیراندازی در اراک | حادثه اراک | قتل در اراک | کشف جسد در اراک | بامداد
: مسیر شما
تیتر یک تیراندازی در اراک

بامداد : در جریان حادثه تیراندازی در اراک یک قاتل فراری امروز پنج نفر از اعضای ۲ خانواده را در اراک به قتل رساند.

به گزارش بامداد به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان مرکزی علت حادثه تیراندازی در اراک را تسویه حساب شخصی دانست و گفت: چهار نفر بر اثر حادثه تیراندازی در اراک مصدوم شدند که یکی از مصدومان کودک است. سرهنگ خلج افزود: قاتل از متهمان سابقه دار است و حادثه تیراندازی در اراک در ۲ مرحله ساعت ۵ و ۴۵ دقیقه و ۶ و ۴۶ دقیقه در خیابان انقلاب و خیابان ۳۰ متری کوی علی ابن ابیطالب اتفاق افتاد.معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان مرکزی در مورد مصدومان حادثه تیراندازی در اراک  گفت: در تیراندازی خیابان انقلاب ۲ خانم و یک مرد و در تیراندازی ۳۰ متری نیز یک زن و یک مرد جان باختند که یکی از آنان از ماموران نیروی انتظامی استان مرکزی است. معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان مرکزی در مورد قاتل حادثه تیراندازی در اراک  افزود : قاتل دارای هویت مشخص و متواری است و پارسال نیز یک نفر را کشته بود.

قاتل حادثه تیراندازی در اراک

همچنین به گزارش فارس، قاتل حادثه اراک از متهمان سابقه دار و دارای هویت مشخص و متواری است و پارسال نیز یک نفر را کشته بود. معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان مرکزی علت حادثه تیراندازی اراک را تسویه حساب شخصی دانست و تحقیقات بیشتر در حال انجام است. فرد قاتل یک محکوم به اعدام به جرم حمل مواد مخدر بوده است که صبح امروز به قصد انتقام جویی با حمله به یک منزل مسکونی دو نفر را که علیه او شهادت دادند را به ضرب گلوله می کشد. قاتل حادثه تیراندازی اراک به سرعت به محله دیگری از شهر اراک رفته و همسر دوم و کودک خردسالش را نیز به قتل می رساند. در جریان این حادثه عجیب یک مامور نیروی انتظامی به شهادت رسیده و ۴ نفر نیز زخمی می شوند که حال یکی از آنها وخیم است.

حادثه تیراندازی صبح امروز اراک به مواد مخدر ربطی ندارد

در همین حال فرمانده انتظامی استان مرکزی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا در مورد تیراندازی در اراک، با تایید خبر وقوع حادثه تیراندازی در اراک، این موضوع که قاتل قاچاقچی مواد مخدر بوده و این حادثه با مواد مخدر در ارتباط است را تکذیب کرد. سردار عزیزی اظهار کرد: فرد قاتل به اتفاق دو نفر دیگر از بستگان خود سال گذشته در اراک مرتکب یک فقره قتل شدند که مبنای آن اختلافات خانوادگی بوده است. وی با بیان اینکه این افراد در زندان بودند و این فرد اخیرا آزاد شده و به دنبال قتلی که سال گذشته انجام شده و اختلافاتی که بین آنها و خانواده مقتول وجود داشته، پس از خروج از زندان، صبح امروز اختلافات قبلی را پیگیری کرده و در دو منطقه از اراک اقدام به تیراندازی کرده که تاکنون ۴ نفر در حادثه تیراندازی در اراک  قتل رسیده و تعدادی نیز مجروح شده اند. وی با بیان اینکه قاتل شناسایی شده و برادر قاتل همان اول صبح دستگیر شده است، افزود: دو دستگاه خودرو نیز در این خصوص توقیف شده است.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی