توییتر برای همه کاربران ۲۸۰ کاراکتری شد | بامداد | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | علم و فناوری
: مسیر شما
علم و فناوری توییتر برای همه کاربران ۲۸۰ کاراکتری شد

توییتر برای همه کاربران ۲۸۰ کاراکتری شد

بامداد| شرکت توییتر که از حدود یک ماه پیش امکان ارسال توییت ۲۸۰ کاراکتری را برای برخی از کاربران خود به صورت آزمایشی راه انداخته بود، از روز گذشته اعلام کرد این امکان در اختیار همه قرار گرفته است.
از این پس کاربران توییتر می توانند به جای ۱۴۰ کاراکتر، ۲۸۰ کاراکتر توییت کنند.

توییتر علت افزایش محدودیت تعداد کاراکتر را این گونه شرح داده است: تحقیقات ما نشان داده که محدودیت تعداد کاراکترها یک عامل اصلی ناراحتی کاربرانی است که توییت‌ ارسال می‌کنند. وقتی افراد مجبور نباشند ایده‌های خود را در ۱۴۰ کاراکتر جای دهند و محدودیت کمتری داشته باشند، شاهد خواهیم بود که افراد بیشتری به توییت کردن خواهند پرداخت؛ این فوق‌العاده است.

توییتر سال‌ها است که در اندیشه‌ی بیشتر کردن تعداد کاراکترها بوده است. طبق گفته‌ی برخی منابع درون این شرکت، در سال ۲۰۱۵، توییتر در آستانه‌ی ارائه‌ی محدودیت ۱۰ هزار کاراکتری بود. این شرکت همچنین توسعه‌ی یک تایم‌لاین ترتیبی را در نظر داشت که متفاوت از تایم‌لاین زمانی بود و بهترین توییت‌ها را قبل از باقی توییت‌ها به کاربران نشان می‌داد.

همچنین توییتر اعلام کرد که در دوران آزمایش تعداد ۲۸۰ کاراکتر برای کاربران محدود خود، تنها ۵ درصد افراد مشمول بیش از ۱۴۰ کاراکتر توییت کردند و ۲ درصد هم بیشتر از ۱۹۰ کاراکتر. این نشان می دهد اکثر کاربران توییتر به افزایش تعداد کاراکترها علاقمند نیستند.

اگر از اپلیکیشن توییتر استفاده می کنید برای ۲۸۰ کاراکتر توییت کردن باید آن را آپدیت کنید و یا از نسخه وب این شبکه اجتماعی استفاده کنید.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی