تصادف مرگبار اتوبوس با تانکر سوخت | بامداد | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | حوادث
: مسیر شما
حوادث تصادف مرگبار اتوبوس با تانکر سوخت

تصادف مرگبار اتوبوس با تانکر سوخت

بامداد| بر اثر تصادف اتوبوس و تانکر سوخت در محور نطنز کاشان ۲۱ نفر کشته و ۲۶ نفر مصدوم شدند.

امداد و‌ نجات هلال احمر اعلام کرد: در حادثه تصادف اتوبوس تهران-کرمان با تانکر سوخت در محدوده بادرود در محور کاشان – نطنز قبل از ورودی ابیانه ۴۷ نفر حادثه دیده گزارش شده است. در این حادثه ۲۱ نفر فوت کرده اند. ۲۶ نفر هم مصدوم شده‌اند.

خبرگزاری ایسنا تعداد جان باختگان را اخبار غیر رسمی اعلام کرد و نوشت: گزارش دقیقی از تعداد فوتی‌های احتمالی و یا آسیب‌دیدگان این حادثه تا زمان انتشار خبر اعلام نشده است. اما برخی منابع غیررسمی از اخبار ضد و نقیضی خبر می‌دهند که حاکی از وجود ۴۷ نفر حادثه‌دیده در این تصادف است که ۲۱ نفر از آنها فوت و ۲۶ نفر هم مصدوم شده‌اند. اما بر اساس اخبار اولیه اسامی ۱۹ تن از مصدومین اعزامی به مراکز درمانی بدین شرح اعلام شده است.
خبرگزاری ایسنا

پیر حسین کولیوند سرپرست اورژانس کشور در این باره اظهار داشت: آتش‌سوزی اتوبوس و تانکر حمل سوخت در کیلومتر ۲۵ جاده کاشان – نطنز اتفاق افتاده است که تاکنون ۲۰ نفر مصدوم شده‌اند.

وی گفت: لازم به ذکر است اتوبوس از تهران عازم کرمان بوده است.
سرپرست اورژانس کشور در ادامه گفت: اتوبوس از پشت به تانکر برخورد داشته و سطح آتش سوزی وسیع است؛ جستجو برای یافتن اجساد ادامه دارد .

نیروهای فوریت‌های پزشکی(اورژانس)، جمعیت هلال‌احمر، آتش‌نشانی و نیروی انتظامی در محل حادثه حاضر شده‌اند و در حال ایمن‌سازی محیط و انتقال آسیب‌دیدگان حادثه به مراکز درمانی هستند.

منبع: ایرنا