پیگیر مشکل فیلم‌ها و تبلیغات ماهواره‌ ای هستیم | سایت خبری تحلیلی بامداد | تبلیغات ماهواره ای
: مسیر شما
اخبار پیگیر مشکل فیلم‌ها و تبلیغات ماهواره‌ ای هستیم

بامداد – رییس سازمان سینمایی از همکاری با قوه قضاییه برای حل مشکلاتی که بر اساس پخش تیزر فیلم‌ها پیش آمده خبر داد و گفت به زودی این مشکلات و موانع برطرف می‌شود.

پیگیر مشکل فیلم‌ها و تبلیغات ماهواره ای هستیم

حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی درباره آخرین تصمیم ها درباره فیلم های توقیف شده مانند «مشکل گیتی» و «سه بیگانه» و همچنین دردسرهایی که به دلیل پخش تبلیغ فیلم‌ها از ماهواره پیش می‌آید به خبرنگار مهر گفت: مشکل تبلیغات ماهواره‌ ای تقریبا حل شده است و باید همین جا از اهالی سینما تشکر کنم که مراقبت زیادی در این عرصه داشتند.

وی ادامه داد: گرچه بسیاری از تهیه‌کنندگان سینما علاقه نداشتند تبلیغ فیلم هایشان از ماهواره پخش شود ولی شبکه‌ای ماهواره‌ای بدون مجوز و بر اساس تبلیغات موجود در رسانه‌های رسمی کشورمان به پخش تیزر این آثار می‌پرداخت و ما امیدواریم این شبکه دست از این شیطنت‌ها بردارد.

پیگیر مشکل فیلم‌ها و تبلیغات ماهواره ای هستیم

رییس سازمان سینمایی که از نمایشگاه دهمین دوسالانه ملی نگارگری بازدید می‌کرد در سخنانی اشاره کرد: در حال حاضر سازمان سینمایی ارتباط خوبی با قوه قضاییه دارد و سعی می کنیم با همکاری همدیگر مشکل فیلم‌ها را حل کنیم. قوه قضاییه هم دوست ندارد مشکلی در این زمینه وجود داشته باشد و ما در یک فضای آرام به سمت حل این مشکلات پیش می رویم.

ایوبی در پایان تاکید کرد: سینمای ایران و ایرانی شایسته بهترین ها هستند و شایسته این نیستند که برایشان حاشیه درست شود.

منبع: مهر


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی