بوی کوچ از فیس بوک به اینستاگرام و اسنپ چت می آید|بامداد
: مسیر شما
تیتر دو بوی کوچ از فیس بوک به اینستاگرام و اسنپ چت می آید

بامداد – بررسی های موسسه تحقیقاتی eMarketer نشان می دهد جوانان بیشتری فیس بوک را ترک گفته و به شبکه های اجتماعی دیگر مانند اسنپ چت و اینستاگرام می پیوندند.
به گزارش ری کد، بررسی انجام شده بر روی کاربران ۱۲ تا ۱۷ ساله فیس بوک در آمریکا نشان می دهد که میزان عضویت آنها در این شبکه اجتماعی در سال ۲۰۱۷ حدود ۳٫۴ درصد کاهش یافته است. این اولین بار است که از تعداد اعضای این شبکه اجتماعی کاسته می شود.

همچنین eMarketer بر این باور است که رشد استقبال کاربران ۱۸ تا ۲۴ ساله از فیس بوک کمتر شده و نازل تر از حد مورد انتظار خواهد بود. در مقابل کاربرانی که استفاده از فیس بوک را کنار می گذارند به شبکه های اجتماعی دیگر مانند اینستاگرام و اسنپ چت می پیوندند. البته اینستاگرام خود در مالکیت فیس بوک است.

بیشترین میزان استقبال از این دو شبکه اجتماعی مبتنی بر عکس مربوط به کاربران ۱۲ تا ۱۷ ساله است و به نظر می رسد جذابیت های بصری آنها در این تحول بسیار نقش دارد. eMarketer معتقد است استقبال از اسنپ چت در میان کاربران ۱۸ تا ۲۴ ساله امسال ۱۹٫۲ درصد افزایش می یابد. این رشد در میان کاربران ۱۲ تا ۱۷ ساله ۸٫۸ درصد پیش بینی شده است.

البته این آمار به معنای نزول سریع فیس بوک نیست. تعداد کاربرانی که هر ماه به فیس بوک اضافه می شوند حدود ۸۰۰ میلیون نفر برآورد شده و در ماه های اخیر ارزش سهام آن هم سه برابر شده است.

منبع : فارس


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی