برکنار شدن رئیس دانشگاه شهید بهشتی | ریاست دانشگاه شهیدبهشتی | بامداد
: مسیر شما
سیاسی ایران برکنار شدن رئیس دانشگاه شهید بهشتی بدست وزیر علوم

بامداد : رئیس دانشگاه شهید بهشتی از سوی وزیر علوم برکنار شد و حسن صدوق ونینی به عنوان سرپرست دانشگاه شهید بهشتی منصوب شد.

وزیر علوم، حسن صدوق ونینی عضو هیات علمی دانشکده علوم زمین دانشگاه شهید بهشتی را به عنوان سرپرست دانشگاه شهید بهشتی منصوب کرد. یکی از مسئولان دانشگاه شهید بهشتی در گفتگو با مهر خبر برکنار شدن رئیس دانشگاه شهید بهشتی را تایید کرد.

برکنار شدن رئیس دانشگاه شهید بهشتی بدست وزیر علوم

به گزارش بامداد به نقل از مهر ، در متن حکم وزیر علوم برای سرپرست جدید دانشگاه شهید بهشتی آمده است:

«با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست دانشگاه شهید بهشتی منصوب می شوید.
امید است با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف سرپرستی دانشگاه شهید بهشتی را بر پایه قوانین، سیاست ها و برنامه های مصوب به انجام رسانید.
بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش آفرینی آن در اقتصاد دانش بنیان و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی ایفا کنید.

حسن صدوق عضو هیات علمی و استاد رشته ژئومورفولوژی دانشکده علوم زمین دانشگاه شهید بهشتی است و در گذشته معاونت آموزش و برنامه ریزی سازمان حفاظت محیط زیست را برعهده داشته و به مدت ۸ سال سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد (یونسکو) بوده است.»

پیش از این محمد مهدی طهرانچی به عنوان ریاست دانشگاه شهید بهشتی فعالیت می کرد.

طهرانچی از اردیبهشت ماه سال ۹۱ به عنوان ریاست دانشگاه شهیدبهشتی در دانشگاه شهید بهشتی فعالیت می کرد.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی