برانکو قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرد | بامداد | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | ورزشی
: مسیر شما
ورزشی برانکو قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرد

برانکو قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرد

بامداد| سرمربی پرسپولیس در مورد تمدید قراردادش را با این تیم صحبت کرد.
برانکو ایوانکوویچ ، سرمربی پرسپولیس در نشست خبری باشگاه اظهار داشت: قبل از هر چیزی باید سلام بگویم به دوستان و فکر می‌کنم خیلی وقت است که ساختار کامل باشگاه را با حضور هیات مدیره و مدیر تیم و … را اینگونه مشاهده نکردید. همانطور که می‌دانید دو روز پیش قراردادم را دوساله تمدید کردم. بار دیگر تشکر می‌کنم از مسئولان باشگاه که خیلی زود توانستیم منافع مشترک را پیدا کنیم و خوشحالم از ادامه این همکاری، همکاری و تلاش برای توسعه بیشتر تیم و باشگاه، تشکر می‌کنم از حمایت بی‌دریغ هواداران عزیز که حمایت عظیمی از من داشتند.
وی افزود: واضح است که بدون حمایت پرشور آنها کار سخت و موفقیت دشوار خواهد بود. افتخار می‌کنم عضوی از خانواده پرسپولیس بودم و هستم. همینطور که جناب آقایان پیروانی و کاشانی در طول این دوران خدمات زیادی به پرسپولیس کردند و امیدوارم همچنان در تمام موارد و جوانب این همکاری را ادامه دهیم.
وی در خصوص تمدید قراردادش گفت: ما توافق کردیم برای ادامه همکاری و این را باید بگویم که در ابتدای راه هستیم. این چالش عظیمی برای من است و خوشحالم که در آن قرار گرفته‌ام. انگیزه مضاعف برای اینکه پرسپولیس را روز به روز به رشد بزرگی برسانیم. نه تنها در ایران که در آسیا. نتایجی که تاکنون داشتیم و داریم به هیچ عنوان ما را خواب نخواهد کرد بلکه برعکس برای ما انگیزه مضاعفی خواهد بود تا بیشتر و بهتر کار کنیم. تمامی اهدافی که برای خودمان در نظر داریم با بیشترین بازده به سرانجام برسانیم. تبریک می‌گویم به بازیکنانم که تلاش زیادی داشتند. همه ما مهم هستیم اما مهمتر آنها هستند چرا که آنها در زمین هستند و بیشترین تلاش را دارند. اما هر بخشی ولو کوچکترین آن تاثیر بزرگی در موفقیت باشگاه دارد.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی