ایران قیمت نفت سبک خودرا در بازار آسیا افزایش داد | بامداد | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | اقتصادی
: مسیر شما
اقتصادی ایران قیمت نفت سبک خودرا در بازار آسیا افزایش داد

ایران قیمت نفت سبک خودرا در بازار آسیا افزایش داد

بامداد\ ایران قیمت رسمی نفت سبک خود برای بازار آسیا در ماه نوامبر را ۳۰ سنت افزایش و قیمت نفت سنگین خود را ۱۰ سنت کاهش داده است.

به یک منبع صنعتی آگاه گفت، ایران قیمت رسمی نفت سبک خود برای بازار آسیا در ماه نوامبر را ۸۰ سنت بالاتر از متوسط شاخص نفتی عمان/دوبی تعیین کرده که ۳۰ سنت بالاتر از ماه گذشته است.

ایران در عین حال قیمت نفت سنگین خود در بازار آسیا برای ماه نوامبر را ۱۰ سنت کاهش داده و به یک دلار و ۹ سنت پایین تر از شاخص عمان/ دوبی رسانده است. قیمت نفت فروزان ایران در بازار آسیا نیز ۱۰ سنت کاهش داشته و به ۸۴ سنت پایین تر از نفت عمان/دوبی رسیده است. قیمت نفت خام سروش ایران برای ماه نوامبر نیز ۵ سنت کاهش یافته و ۵ دلار و ۵۰ سنت پایین تر از متوسط عمان/دوبی تعیین شده است.

قیمت نفت سبک ایران برای عرضه در بازار شمال غرب اروپا در ماه نوامبر با ۳۵ سنت افزایش ۲ دلار و ۶۵ سنت پایینتر از شاخص نفت برنت تعیین شده است. همچنین قیمت نفت سنگین ایران در بازار اروپا در ماه نوامبر با ۶۰ سنت کاهش نسبت به ماه اکتبر ۴ دلار و ۸۰ سنت کمتر از شاخص نفتی برنت تعیین شده است.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی