افزایش چشم گیر قیمت سکه و ارز | بامداد | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | اقتصادی
: مسیر شما
اقتصادی افزایش چشم گیر قیمت سکه و ارز

افزایش چشم گیر قیمت سکه و ارز

بامداد| بازار طلا و ارز که پس از صعودهای متوالی در ماه اخیر چند روزی طعم آرامش را چشیده بود، روند صعود طوفانی را در پیش گرفت و با رشد افسار گسیخته رکوردهای تازه به ثبت رساند بطوریکه طلای ۱۸ عیار سد قیمتیِ ۲۳۰ هزار تومان را شکست و سکه از ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان عبور کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز تهران؛ سکه امامی (تا لحظه تنظیم این خبر) با افزایش چشمگیر ۱۰۸ هزار و ۵۰۰ تومانی، ۲ میلیون و ۷۰۳ هزار تومان قیمت گذاری شد. سایر انواع سکه نیز روند صعودی در پیش گرفتند، بطوریکه سکه بهار آزادی ۸۵ هزار تومان، نیم سکه، ۵۲ هزار و ۵۰۰ تومان، ربع سکه ۱۵ تومان و سکه گرمی ۳ هزار تومان رشد داشتند. بدین ترتیب سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، نیم سکه یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۷۱۰ هزار تومان و سکه گرمی ۳۹۸ هزار تومان معامله شدند.
طلای ۱۸ عیار یکه تاز بازار شد و با جهش رویایی ۶۴۹۰ تومانی از ۲۳۰ هزار تومان گذشت و به ۲۳۰ هزار و ۵۲۰ تومان رسید.
بازار ارز نیز از غافله صعود جا نماند و رکوردی شگفت انگیز به ثبت رساند. پوند انگلیس با رشد ۳۳۱ تومانی و سقف شکنی جدید ۱۰هزار و ۳۰۲ تومان قیمت‌گذاری شد و یورو با ۳۱۰ تومان به ۹۰۴۹ تومان رسید.
شایان ذکر است؛ با افزایش قیمت سکه در بازار نقد بازار آتی سکه نیز با افزایش قیمت مواجه شده به طوری که هر سکه آتی تحویل دی ماه به قیمت بیش از سه میلیون تومان رسیده است. همچنین در حال حاضر قیمت تسویه روزانه قراداد آتی سکه تحویل آبان ماه ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان را پشت سر گذاشته است و قیمت سکه تحویل شهریور ماه کمی بیش از ۳ میلیون تومان است.

منبع: آخرین خبر


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی