اعلام زمان برگزاری آزمون‌های لغو شده ۶ دانشگاه تهران | سایت خبری تحلیلی بامداد | آزمون‌ها
: مسیر شما
اجتماعی اعلام زمان برگزاری آزمون‌های لغو شده ۶ دانشگاه تهران

بامداد – در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی و اعلام تعطیلی رسمی روز سه‎شنبه ۲۱ دی ماه از سوی هیات دولت، زمان تعیین شده برای برگزاری آزمون‌های دانشگاه‌ها در این روز تغییر یافت.

امتحانات پایان ترم برخی دانشگاه‌ها قرار بود در روز ۲۱ دی ماه برگزار شود که به دلیل درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام و اعلام تعطیلی رسمی از سوی دولت، لغو شد و بر این اساس دانشگاه‌ها برگزاری این آزمون‌ها را به روز دیگری موکول کردند.

دانشگاه علامه طباطبایی
دانشگاه علامه طباطبایی قرار است با برگزاری جلسه‌ای در معاونت آموزشی در این خصوص تصمیم گیری شود ولی بر اساس تصمیمات اولیه زمان این آزمون‌ها بلا فاصله بعد از آخرین امتحانات خواهد بود.

دانشگاه صنعتی امیرکبیر
دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام کرد: به دلیل اعلام رسمی تعطیلی روز سه‌شنبه مورخ ۲۱ دی ۱۳۹۵، تمامی امتحانات که مقرر بود در این روز برگزار شود، با حفظ ساعات اعلام شده،‌ عینا به روز شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ منتقل خواهد شد.

دانشگاه تهران
دانشگاه تهران نیز اعلام کرد برگزاری کلیه امتحانات تعیین شده در روز سه شنبه ۲۱ دی ماه عینا به یکی از روزهای شنبه تا دوشنبه ۲ تا ۴ بهمن ماه موکول می‌شود. اعلام نمرات امتحانات معوقه طبق مقررات و مهلت تعیین شده شیوه‌نامه اعلام نمرات مصوب شورای آموزشی دانشگاه، از روز ۴ دی ماه محاسبه و خواهد شد.
برنامه زمانی امتحانات معوقه در بازه زمانی اعلام‌شده، از طریق دانشکده و واحد آموزشی مربوط اطلاع‌رسانی خواهد شد.

دانشگاه شهید بهشتی
کلیه امتحانات لغو شده دانشگاه شهید بهشتی در روز سه‌شنبه ۲۱ دی ماه در روز شنبه ۲۵ دی ماه برگزار می‌شود.

دانشگاه تربیت مدرس
بر اساس اعلام دانشگاه تربیت مدرس زمان برگزاری آزمون‌های دروس تخصصی تغییری نخواهد کرد ولی آزمون تربیت مدرسی این دانشگاه به روز ۹ دی ماه موکول شد.

دانشگاه علم و صنعت
دانشگاه علم و صنعت نیز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تمامی امتحانات مورخ سه شنبه ۲۱ دی ماه ۱۳۹۵ با همان ترکیب زمانی قبلی در تاریخ پنج شنبه ۳۰ دی ماه ۱۳۹۵ برگزار شده و در روال برگزاری باقی امتحانات نیز هیچ تغییری داده نخواهد شد.

منبع: اقتصادآنلاین


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی