اعلام آمادگی گردان‌های سیدالشهداء عراق برای یاری قدس | بامداد | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | سیاسی بین الملل
: مسیر شما
سیاسی بین الملل اعلام آمادگی گردان‌های سیدالشهداء عراق برای یاری قدس

اعلام آمادگی گردان‌های سیدالشهداء عراق برای یاری قدس

بامداد| دبیرکل گردان‌های سیدالشهداء عراق بر آمادگی گروه‌های مقاومت به منظور یاری قدس تاکید کرد.

به گزارش المیادین، ابوآلا الولائی دبیرکل گردان‌های سیدالشهداء عراق گفت که گروه‌های مقاومت عراق آمادگی خود را برای حمایت از قدس اعلام می‌کنند. وی خطاب به شرکت کنندگان در کنفرانس سازمان همکاری اسلامی گفت: گروه‌های مقاومت از هر تصمیمی که شما می‌گیرید، حمات می‌کنند.

درخواست گردان‌‌های حزب‌الله از کشورهای عربی
محمد محیی سخنگوی رسمی گردان‌های حزب‌الله عراق از رهبران کشورهای عربی خواست پایگاه‌های آمریکا در این کشورها را تعطیل کنند و از این طریق دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا را به عقب‌نشینی از تصمیم خود درباره قدس مجبور کنند.
وی گفت که گروه‌های تکفیری برای بازداشتن مسلمانان از مقابله با دشمن صهیونیستی صهیونیستی تلاش می‌کنند.
سخنگوی رسمی گردان‌های حزب‌الله عراق خواستار توقف اظهارات تحریک‌آمیز طایفه‌ای علیه مسلمانان و تمرکز بر مبارزه با اسرائیل شد.
محیی خطاب به سازمان همکاری اسلامی بر ضرورت به‌رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت فلسطین تاکید کرد.
سخنگوی رسمی گردان‌های حزب‌الله عراق از امت اسلامی خواست که به یاری ملت فلسطین بشتابند و برای آزادسازی قدس آماده باشند. وی از دولت‌های عربی خواست که روند سازش و توافق‌ها با رژیم صهیونیستی را لغو کنند.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا روز چهارشنبه ۱۵ آذر ماه در یک سخنرانی در کاخ سفید قدس را پایتخت فلسطین اشغالی اعلام کرد و به دولتش دستور داد مقدمات کار برای اننقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس را فراهم کنند. این تصمیم ترامپ با محکومیت‌های جهانی مواجه شد.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی