استقبال کم از آیفون8 ارزش سهام اپل را کاهش داد | بامداد | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | علم و فناوری
: مسیر شما
علم و فناوری استقبال کم از آیفون۸ ارزش سهام اپل را کاهش داد

استقبال کم از آیفون۸ ارزش سهام اپل را کاهش داد

بامداد\ استقبال از گوشی جدید آیفون ۸ اپل کمتر از حدانتظار بوده و همین مساله موجب شده تا ارزش سهام این شرکت در بازارهای جهانی کاهش یابد.

به گزارش اینوستور پلیس، در حالی که در سال های گذشته گاهی صدها نفر در برابر فروشگاه های اپل برای خرید گوشی های جدید تولیدی آن صف می بستند، این بار رقم یادشده چندان چشمگیر نبوده است.

بر اساس اطلاعات موجود در بهترین حالت حدود ۸۰ نفر در نقاط مختلف آمریکا برای خرید آیفون ۸ صف بسته اند که در مقایسه با سال های قبل رقمی ناچیز است. با توجه به این استقبال ضعیف پیش بینی می شود افرادی که آیفون ۸ را پیش خرید کرده اند بتوانند به سرعت آن را دریافت کنند.

کاهش ارزش سهام اپل در یک شب گذشته حدود ۱٫۷ درصد بوده و در صورت تداوم روند فعلی استقبال از آیفون ۸ این وضعیت ادامه می یابد.

استقبال از آیفون ۸ در چین هم محدود بوده و میزان پیش خرید آن در سه روز گذشته تنها ۱٫۵ میلیون واحد بوده که نسبت به رقم ۳٫۵ میلیون واحد پیش خرید شده برای آیفون ۷ اصلا قابل توجه نیست.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی