اخراج ستاره ها راهی برای بقا | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | اخبار ورزشی
: مسیر شما
ورزشی اخراج ستاره ها راهی برای بقا

اخراج ستاره ها راهی برای بقا

بامداد –  منصوریان در عجیب ترین تصمیم خود بعد از قبول سرمربیگری در استقلال تصمیم گرفت مهدی رحمتی و مجتبی جباری را از حضور در تمرین‌ها کنار بگذارد تا سریال اخراج بازیکنان در زمان سرمربیگری او همچنان ادامه داشته باشد.
علیرضا منصوریان که پیش از این علیرضا بیرانوند را از نفت تهران و در فصل گذشته بازیکنانی مثل مهدی رحمتی، بهنام برزای، آرش افشین، بختیار رحمانی و امین حاج محمدی را به صورت موقت و دائم از استقلال کنار گذاشته بود، این فصل هم تصمیم گرفت در توجیه نتایج ضعیف تیمش نام مجتبی جباری و مهدی رحمتی را از فهرست تیم خود خارج کند اما این تصمیم سرمربی استقلال زمانی عجیب‌تر به نظر می‌رسد که بدانیم جباری و رحمتی هیچکدام برابر پارس جم حضور نداشتند و منصوریان طبیعتا نمی‌تواند ادعا کند این دو بازیکن مقصر این شکست بوده‌اند. آنچه مسلم است، کنار گذاشتن نام مهدی رحمتی و جباری از استقلال بیشتر به خاطر کاهش فشار روی منصوریان است هرچند که این اتفاق در آستانه بازی حساس این تیم برابر ذوب آهن نتیجه‌ای جز افزایش فشار برای سرمربی آبی‌ها نخواهد داشت. به گزارش وکیل ملت، البته سرمربی استقلال در هر تیمی که حضور دارد بهترین راه فرار از بحران را اخراج بازیکنانی می‌داند که به نظر او دلشان با تیم نیست.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی