احتکار 2000 خودرو در فارس | بامداد | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | مجله خودرو
: مسیر شما
مجله خودرو احتکار ۲۰۰۰ خودرو در فارس

احتکار ۲۰۰۰ خودرو در فارس

بامداد| مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از تشکیل پرونده برای ۴۹ صاحب انبار در راستای اجرای طرح مبارزه با احتکار و امتناع از فروش‌ در فارس خبر داد.
‌علی مبشری گفت: با اجرای طرح مبارزه با احتکار، ۱۴۰ انبار تاکنون بازرسی شده و برای ۴۹ صاحب انبار که اقدام به احتکار یا امتناع از فروش کالا کرده‌اند، پرونده تشکیل شده است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس با اشاره به احتکار ۲ هزار خودرو توسط شرکت ایران خودرو در فارس، گفت: تا صبح دوم مهرماه یکهزار و ۱۰۰ دستگاه خودرو دپو شده در این شرکت را تحت نظارت تعزیرات استان به مشتریان واقعی با قیمت مصوب اولیه تحویل داده‌ایم‌.
وی ادامه داد: مابقی نیز طی هفته‌های آینده به مشتریان تحویل داده خواهد شد‌.
مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس خاطرنشان کرد: کالاهای احتکاری مانند برنج، پوشک و لوازم یدکی را نیز پس از کشف و ضبط از انبارهای دپو شده به بازار وارد کرده و توزیع کرده‌ایم‌.
مبشری با بیان اینکه مواردی از وجود احتکار در فارس وجود داشت که برای همه‌ی صاحبان آنها پرونده تشکیل شده است، گفت: کالاهای این انبارها را به قیمت عادله روز در بازار توزیع کرده‌ایم‌.
وی تاکید کرد که به اتفاق نیروی انتظامی بازرسی ازانبار کالاها به طور مرتب انجام می‌شود‌.
مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس یادآور شد: مواردی خاصی نیز داشتیم که حجم وسیعی از کالا را در انبار نگهداری می‌کردند که پرونده آنها را تحت عنوان اخلال در نظم اقتصادی به دادگاه انقلاب ارجاع دادیم‌.

 


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی