ابراز خوشحالی پسرترامپ از تعطیلی دولت آمریکا | بامداد | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | سیاسی بین الملل
: مسیر شما
سیاسی بین الملل ابراز خوشحالی پسرترامپ از تعطیلی دولت آمریکا

ابراز خوشحالی پسرترامپ از تعطیلی دولت آمریکا

بامداد| پسر رئیس‌جمهور آمریکا در اظهاراتی مضحک و عجیب اعلام کرد که تعطیلی دولت این کشور از نظر سیاسی به نفع پدرش و متحدان اوست!

به گزارش نشریه هیل، «اریک ترامپ»، پسر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا روز گذشته (شنبه) در مصاحبه با فاکس نیوز اعلام کرد که تعطیلی دولت از نظر سیاسی برای پدرش و متحدان او مفید است!

وی در این خصوص گفت: راستش را بخواهید من فکر می کنم این تعطیلی برای ما خوب است. یعنی مردم یک سال است که شاهد بهترینها بوده اند. یک سالی که شامل بهترین اتفاقات برای کشورمان بود.

پسر رئیس‌جمهور آمریکا با انتقاد از دموکرات‌ها افزود: منظور من این است که پدرم دستاوردهای قابل توجهی داشته است. او بیش از هر رئیس جمهور دیگری در تاریخ در یک سال نخست ریاست جمهوری اش کار انجام داده است. آنها (دموکراتها) چگونه این مسئله را نادیده می گیرند؟ چگونه می توانند حزب خود را حفظ کنند در حالی که رهبری خوبی ندارند؟ آنها چگونه این کار را می کنند؟ آنها سعی می کنند با نادیده گرفتن این مسائل و سرزنش کردن پیش بروند.

روز جمعه مجلس سنای آمریکا با تصویب بودجه اضطراری برای جلوگیری از تعطیل شدن دولت ترامپ موافقت نکرد. لایحه بودجه اضطراری در مجلس نمایندگان آمریکا به تصویب رسیده بود؛ اما در مجلس سنا با مخالفت دموکرات‌ها مواجه شد و در نتیجه باعث تعطیلی دولت ترامپ دقیقا در سالروز یک ساله شدن ریاست جمهوری او شد.

آخرین باری که دولت آمریکا تعطیل شده بود در سال ۲۰۱۳ بود که این تعطیلی بیش از ۲ هفته به طول انجامید.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی