وزیر بهداشت علت درگذشت آیت الله هاشمی را می گوید | سایت خبری تحلیلی بامداد | آیت الله هاشمی
: مسیر شما
سیاسی ایران وزیر بهداشت علت درگذشت آیت الله هاشمی را می گوید

بامداد – قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت به برخی شایعات درباره درگذشت رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما او در پاسخ به این که ضد انقلاب از اظهارات شما درباره نبود تیم پزشکی همراه شخصیت ها سوء استفاده کرده اند گفت: آن‌ها غلط کردند! قاضی زاده افزود: آقای هاشمی خودش علاقه‌ای به داشتن تیم پزشکی نداشت. وی گفت:جای هیچ گونه شبهه‌ای نبوده و دلایل فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی کاملا واضح است. به گزارش فارس، پیش از این وزیر بهداشت در حسینیه جماران گفته بود: آن طور که به من گزارش شده تیم پزشکی همراه ایشان نبوده در حالی که باید همراه یک شخصیت تیم پزشکی باشد. او تأکید کرده بود: تیم پزشکی زمانی متوجه می‌شوند که فرصت از دست رفته بود اما اگر این گزارشی که به من داده شده درست باشد کوتاهی کرده اند.
آقاجانی: آیت الله هاشمی تیم پزشکی را به طور مستمر کنار خودشان نمی پذیرفتند
به گزارش تسنیم و ایسنا، محمد آقاجانی معاون درمان وزارت بهداشت درباره فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: ایشان یک شنبه حدود ساعت ۶ بعدازظهر به صورت ناگهانی دچار ایست قلبی شدند و در بخش اورژانس، تیم کامل پزشکی بر بالین ایشان حاضر شدند. وی افزود: در بخش اورژانس تیم کامل تخصصی شامل متخصصان قلب، بیهوشی و طب اورژانس بر بالین ایشان حاضر شدند و تا حدود یک ساعت و سی دقیقه عملیات احیا ادامه داشت و همه اقدامات لازم و درمانی ممکن انجام شد اما در نهایت تأسف ایشان در ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه به لقاء ا… پیوستند.معاون درمان وزیر بهداشت گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی پزشکان مورد اعتماد خود را داشتند، اما به هر دلیلی تیم پزشکی را به طور مستمر کنار خودشان نمی‌پذیرفتند.
فقط در سفرهای شهرستان تیم پزشکی می‌پذیرفتند
محمد آقاجانی تاکید کرد: آیت‌ الله هاشمی رفسنجانی فقط در سفرهای شهرستان می‌پذیرفتند که تیم پزشکی همراهشان باشد و در سایر مواقع تیم پزشکی همراهشان نبود و صرفا در سفرها تیم پزشکی را به همراه داشتند.

منبع: خراسان


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی