آمریکا سران حزب الله لبنان را تحریم کرد | بامداد | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | سیاسی بین الملل
: مسیر شما
تیتر دو آمریکا سران حزب الله لبنان را تحریم کرد

آمریکا سران حزب الله لبنان را تحریم کرد

بامداد| آمریکا در ادامه سیاست خوش خدمتی به رژیم صهیونیستی و بدون در نظر گرفتن رای اکثریت مردم لبنان در اقبال از نامزدهای مورد حمایت حزب الله، تعدادی از مقامات این گروه را به بهانه واهی مبارزه با تروریسم تحت تحریم قرار داد.

به گزارش ایرنا، بر اساس اعلام دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا، علی خلیل حسین مشاور سیاسی دبیر کل؛ سید ابراهیم امین رئیس شورای سیاسی، شیخ نعیم قاسم معاون دبیر کل، یازبک محمد رئیس شورای قضایی و سید حسن نصرالله دبیرکل این حزب را در فهرست تحریم های ثانویه به موجب مقررات مالی تحریم های مالی حزب الله قرار داده است.

گفتنی است به گزارش فارس از شبکه العربیه، تنها چند دقیقه از اعلام خبر تحریم‌های جدید آمریکا علیه حزب‌الله نگذشت که نهاد امنیت ملی عربستان سعودی نیز ۱۰ تن از مقامات حزب الله را به همراه ۵ تن از شورای سیاسی این حزب در لیست تروریستی خود قرار داد.

این شبکه اعلام کرد که کشورهای عربی شورای همکاری خلیج فارس (عربستان، امارات، قطر، بحرین، کویت و عمان) ۱۰ مقام حزب‌الله را به همراه ۴ شرکت متعلق به این حزب در لیست سیاه تروریستی خود قرار داده اند.

منبع: آخرین خبر


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی