آغاز ثبت نام ترم پاییز مدرسه روباتیک امیرکبیر | پایگاه خبری تحلیلی بامداد | علم و فناوری
: مسیر شما
علم و فناوری آغاز ثبت نام ترم پاییز مدرسه روباتیک امیرکبیر

آغاز ثبت نام ترم پاییز مدرسه روباتیک امیرکبیر
بامداد –  از سوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر ثبت نام ترم پاییز مدرسه رباتیک آغاز شد که مهلت آن تا ۵ مهرماه جاری تعیین شده است.
مدرسه رباتیک امیرکبیر از تابستان ۹۶ فعالیت خود را با شعار «رباتت را خودت بساز!» آغاز کرد و در آن دانش آموزان و دانشجویان در مقاطع مختلف با روش‌های اصولی و علمی این علم آشنا خواهند شد تا بتوانند در آینده نزدیک خود خالق طرح‌ها و ایده‌های خود باشند.

دانشگاه صنعتی امیرکبیر که سابقه برگزاری چندین دوره مسابقات بین المللی رباتیک با نام AUTCup و همکاری بسیار خوبی با فدراسیون جهانی رباتیک (فیرا) دارد، با توجه به نیاز کشور بر تعمیم آموزش استاندارد و پژوهش کاربردی و با هدف پرورش روحیه خلاقیت، نوآوری، کارآفرینی و تقویت روحیه کار تیمی در میان نسل جوان کشور، تصمیم به برگزاری دوره‌های آموزشی در این حوزه گرفته است.

تلاش بر این است که با ارتقاء سطح علمی و فنی دانش آموزان و دانشجویان علاقه‌مند به فراگیری دانش رباتیک در نهایت، ایده‌های خلاقانه خود را به تولید فناوری و محصول برسانند.

مدرسه رباتیک امیرکبیر، در ترم پاییز ۹۶ پذیرای دانش آموزان در مقاطع تحصیلی چهارم تا دوازدهم و گروه‌های دانشجویی خواهد بود و در آینده نزدیک دانشجویان را به صورت گسترده‌تر تحت پوشش خود قرار خواهد داد.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | اخبار روز، سرگرمی ، اخبار فرهنگ و هنر، اخبار اقتصادی، انتخابات 96 ، کاندیدای ریاست جمهوری 96 ، اخبارتئاتر و سینما ، اخبار اجتماعی